У Львові відкриють сучасну лабораторію програмування для мобільних платформ

Завтра, 2 вересня на кафедрі програмного забезпечення Національного університету Львівська Політехніка відбудеться відкриття нової сучасної лабораторії програмування для вбудованих та мобільних платформ.

Торік Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг підтримав створення Лабораторії програмування для вбудованих та мобільних платформ на кафедрі програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного Університету «Львівська Політехніка» та інвестував у закупівлю обладнання близько 50000 гривень. До створення Лабораторії долучились компанії Arivo Solutions, Eleks, Itera Consulting, N-iX та SoftServe.

Оснащення навчальної лабораторії комп’ютерами Apple Mac Mini дасть змогу студентам здобути такі знання та практичні навики в межах дисциплін «Програмування для мобільних платформ» та «Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем»: ознайомитися з особливостями програмування для мобільної платформи iOS на мові Objective-C в середовищі XCode.

Також оснащення навчальної лабораторії платами FriendlyARM дасть змогу студентам здобути наступні знання та практичні навики в межах дисципліни «Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем»: вивчити архітектуру та концепції, що лежать в основі вбудованих систем; ознайомитися з особливостями програмування для платформи ARM; розробляти та відлагоджувати власне ПЗ спеціального призначення для платформи ARM; ознайомитися з особливостями проектування, розробки та тестування програмного забезпечення для платформи ARM; ознайомитися з технікою крос-компіляції ПЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі