• Головна
  • Військова частина МВС України порушує вимоги природоохоронного законодавства
отакої
09:33, 28 серпня 2013 р.

Військова частина МВС України порушує вимоги природоохоронного законодавства

отакої

Державна екологічна інспекція у Львівській області провела планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства військовою частиною 4114 ВВ МВС України і виявила порушення.

 В результаті перевірки встановлено порушення вимог законодавства щодо охорони атмосферного повітря, земельних ресурсів та у сфері поводження з відходами. Зокрема, виявлено здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу, порушуючи ст.ст. 10, 11, 33 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», бездозвільне та безлімітне утворення та розміщення відходів, що є порушенням ст. 32 Закону України «Про відходи» та допущено псування земельної ділянки внаслідок її засмічення будівельними відходами, що є порушенням ст. 35 Закону України «Про охорону земель», ст.ст. 164, 211 Земельного Кодексу України.

У відповідності до “Методики розрахунку розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства України” за виявлене засмічення земель  розрахована шкода розміром – 1401, 469 тис. грн.

Матеріали перевірки скеровано в Прокуратуру Львівської області  для прийняття рішення в порядку, передбаченому ст. 214 КПК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...