• Головна
  • 300 дітей-сиріт Львівщини уже влаштовані у родини
сім'я
16:30, 16 серпня 2013 р.

300 дітей-сиріт Львівщини уже влаштовані у родини

сім'я

В області функціонують 23 будинки сімейного типу, де влаштовано 152 дітей. Також у 97 прийомних сім’ях влаштовано 148 дітей. Про це повідомив т.в.о. начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Роман Хлопецький. Інформує прес-служба ЛОДА.

«Загалом в області є 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Також під опікою родичів перебуває 2077 дітей», – наголосив Роман Хлопецький.

Зазначимо, відповідно до законодавства, на кожну дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ виплачують 2 прожиткові мінімуми та 35% зарплати одного з батьків. Такі сім’ї прирівнюються до багатодітних сімей. Дітей в такі сім’ї готують в сімейних групах.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України, на Львівщині реалізується програма з будівництва ДБСТ. Вихователями і батьками ДБСТ можуть бути громадяни, які пройшли навчання. Вони можуть брати на виховання до 10 дітей-сиріт.

За словами начальника відділу реалізації житлових програм Львівської облдержадміністрації Дмитра Харечка, сьогодні на Львівщині на 5-ти земельних ділянках ведеться будівництво будинків сімейного типу.

«Зазначені будинки будують за кошти обласного бюджету та приватних осіб. Цього року на ДБСТ із обласного бюджету виділено 5 млн. грн. Пріоритет при обиранні земельних ділянок – наявність відповідних комунікацій», – повідомив Дмитро Харечко.

Зазначимо, до кінця року планують побудувати 9 дитячих будинків сімейного типу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...