
18:05, 26 червня 2023 р.
Надійне джерело
У Рясному збудують перший простір для дітей та молоді, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Фото - ЛМР
В Рясному з'явиться дитячо-молодіжний простір.
Дитячі клуби Львова спільно з управлінням молодіжної політики ЛМР презентували візуалізацію майбутнього дитячо-молодіжного простору в мікрорайоні Рясне. Новий простір буде на вулиці Шевченка, 366.
Про це розповіли у пресслужбі Львівської міськради.
Приміщення, площею 136 кв. м, стане осередком для розвитку потенціалу дітей та молоді, що проживають у цьому районі міста.
У центрі будуть обладнані кімнати для таких гуртків:
- образотворче мистецтво
- вивчення іноземних мов
- ранкові групи для дошкільнят
- хореографія
- черлідинг
- фітнес
Також у просторі можна буде забронювати кімнату для майстер-класів, навчальних заходів, тренінгів чи тематичних заходів.
"Мережа Дитячих клубів Львова розширює свої кордони і ми щасливі анонсувати створення першого дитячо-молодіжного простору в Рясному. Щиро вірю, що цей дитячий клуб стане класним місцем для розвитку дитячого, підліткового, а також молодіжного потенціалу. Молодь – рушійна сила, яка по цеглинках будуватиме нашу державу в майбутньому, тому дуже важливо давати їй всі можливості для зростання", – прокоментував Ростислав Юник, керівник управління молодіжної політики Львова.
Реалізація цього простору планується до кінця 2023 року. Зараз тривають роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:46, 8 червня
55
21:11, 3 червня
1 403
10:06, 3 червня
83
20:57, 1 червня
150
live comments feed...
Коментарі