• Львівський прикордонник здобув "срібло" на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, - ФОТО
16:39, 9 травня 2023 р.
Надійне джерело

З 2 по 7 травня у місті Тістед (Данія) відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків, жінок та юніорів.

Загалом збірна України здобула 16 золотих медалей, 11 срібних та 5 бронзових, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Участь у змаганнях взяв військовослужбовець Львівського прикордонного загону майстер спорту України вихованець фізкультурно-спортивного клубу «Гармонія» міста Глухів майор Андрій Степанов.

У ваговій категорії до 74 кг Андрій посів ІІ місце та став срібним призером чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Незмінним тренером Андрія з 2014 року залишається Фелікс Колтаков – заслужений тренер України майстер спорту України з пауерліфтингу. «Андрій Степанов - срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу!!! У Данії триває чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Вихованець ФСК Гармонія Глухів Андрій Степанов виборов срібло серед чоловіків у ваговій категорії до 74 кг з результатом в сумі триборства 687,5 кг (присідання 270 кг + жим лежачи 165 кг + станова тяга 252,5 кг). Наші вітання спортсмену! Слава Україні! Героям Слава!» - написав Фелікс Володимирович на своїй сторінці у соцмережі.

На сьогодні Андрій має великий багаж перемог. Він є майстром спорту України з пауерліфтингу, багаторазовим чемпіоном та призером змагань.

#новини_Львів #новини_Львова #пауерліфтинг #чемпіонат_Європи #львівський_прикордонник_здобув_срібло