На Львівщині знижується рівень смертності дітей

За інформацією прес-служби Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації у Львові нещодавно відбулася нарада керівників педіатричної служби області.

Під час наради начальник відділу материнства і дитинства обласного департаменту Любомира Кутневич ознайомила присутніх з результатами роботи комісії МОЗ України з питань імунопрофілактики і наголосила на необхідності покращити роботу з охоплення дитячого населення профілактичними щепленнями, навчання медичного персоналу, відповідального за проведення профілактичних щеплень. За її словами, відповідно проведеного аналізу смертності дітей першого року життя, спостерігається зниження рівня такої смертності в області на 10,1 % у порівнянні з аналогічним півріччям минулого року. За 6 місяців 2012 р. - це 8,5 на 1 000 народжених живими, у 2013 — 7,63. Взагалі не зареєстровано випадків смерті дітей першого року життя у 8 адміністративних територіях області.

“В області також розпочато комісійні перевірки щодо виконання індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів”, - про це присутніх інформувала головний спеціаліст відділу материнства і дитинства Мирослава Децик. А головний позаштатний спеціаліст департаменту з підтримки грудного вигодовування Ольга Шлемкевич розповіла присутнім про заходи, що мають відбутися на Львівщині з 1 по 7 серпня в рамках Всеукраїнського Тижня підтримки грудного вигодовування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі