13:17, 24 січня
Надійне джерело
У Яворівському районі водій Opel Omega злетів у кювет: керманича госпіталізували, - ФОТО
Автопригода трапилася у селі Мистичі.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 23 січня близько 17:45 у селі Мистичі Яворівського району. Авто Opel Omega вилетіло у кювет.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
За даними правоохоронців, за кермом авто був 25-річний мешканець району. Чоловік не впорався з керуванням та вилетів у кювет. Машина зазначала значних пошкоджень, а водій отримав численні травми. Медики госпіталізували його у лікарню.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. Винуватцю загрожує до 3 років обмеження волі.
Читайте також: На Львівщині на хабарництві викрили начальника військкомату та головного військового лікаря, - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Оголошення
21:05, 26 вересня 2020 р.
383
19:51, 4 лютого
11:14, 27 січня
live comments feed...
Коментарі