
14:37, 8 липня 2022 р.
Надійне джерело
На війні загинув мешканець Львівщини Володимир Фульмес
Володимир Фульмес захищав Україну на Донецькому напрямку.
8 липня у пресслужбі Яворівської міськради повідомили, що на війні внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу загинув корінний житель Яворова Львівської області Володимир Фульмес.
Володимир Фульмес до війни був професійним водієм-далекобійником. Однак повномасштабне російське вторгнення змусило чоловіка покинути роботу і піти до лав ЗСУ.
"6 липня вранці внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу в Донецькій області загинув. Доброзичливий, чесний, завжди готовий допомогти - таким його пам'ятають і пам'ятатимуть сусіди, знайомі, друзі, сім'я та Яворівська громада. Про час прибуття тіла загиблого захисника повідомимо згодом", - йдеться у повідомленні.

Володимир Фульмес, Фото: Яворівської міськради
Читайте також: Як пройшла доба у Львові та області: ситуація станом на 8 липня
Фото на головній: Яворівська міськрада, фейсбук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:40, 3 червня
13:40, 9 червня
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
live comments feed...
Коментарі