
12:13, 3 липня 2022 р.
Надійне джерело
На Львівщині зафіксували випадок правця у дорослого
Зафіксували на Львівщині випадок захворювання на правець у 32-річного чоловіка, що травмував ногу.
3 липня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що на Львівщині зафіксували випадок захворювання на правець у 32-річного чоловіка, що травмував ногу під час будівельних робіт.
Чоловік не звернувся за медичною допомогою одразу після одержання травми, а лише тоді, коли виникли судоми в ділянці ураженої кінцівки.
Як розповіла керівниця центру контролю та профілактики хвороб, експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА з епідеміології Наталія Іванченко, для лікування хворому ввели протиправцевий імуноглобулін.
Адже постраждалий не був вакцинований згідно з віком. Пропустив 3 дози анатоксина правцевого. Також не звернувся для екстреної профілактики правця.
"Планова вакцинація проводиться за схемою 2-4-6-18 місяців, 6, 16,26,36,46,56...106 років. Якщо людина одержала травму - слід негайно звертатися до медичного працівника", - наголосила Наталія Іванченко.
Чоловік приблизно три тижні провів у лікарні в Дрогобичі і наприкінці червня був виписаний.
Медики нагадують про симптоми правця - біль і посмикування м'язів, людині важко відкрити широко рот (тризм), дивна (сардонічна) посмішка, судоми. Летальність при цьому захворюванні становить до 40%.
Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 3 липня
Фото на головній умовне: пресслужби Львівської ОВА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:49, 10 червня
07:49, 10 червня
07:49, 10 червня
live comments feed...
Коментарі