• Головна
 • Як правильно вибрати кондиціонер для дому?
Новини компаній
11:00, 12 травня

Як правильно вибрати кондиціонер для дому?

Новини компаній

З приходом спеки кожна людина думає про те, як би остудити своє житло і при цьому не витратити багато грошей. Найперевіреніший спосіб це написати в Google кондиціонер купити Київ та замовити установку кондиціонера під ключ.

Але не все так просто, як здається на перший погляд. Тому відразу спадає на думку народна мудрість: "Готуй сани влітку, а кондиціонер взимку!"

Отже найголовніші правила для вибору кондиціонера:

 1. Вибирайте та встановлюйте кондиціонер до початку спеки. Як правило в розпал літнього сезону всі доступні та недорогі кондиціонери вже продані, а на складах залишаються тільки найпопулярніші та найдорожчі моделі. У результаті вам доведеться вибирати із залишків і є ризик отримати розчарування.

 2. Наступне, що потрібно зробити, перш ніж вибрати ідеальний кондиціонер, це відповісти на три основні питання:

 • Кондиціонер буде встановлений у квартирі чи в будинку?

 • Чи буде кондиціонер відповідати за обігрів приміщення?

 • Які додаткові функції ви хотіли б мати в кондиціонері?

   3. При виборі кондиціонера варто враховувати його енергоефективність. Енергоефективність кондиціонера визначається стандартною символікою від А до найвищого класу А+++. Як вибрати енергозберігаючий кондиціонер? При пошуку відповідного кондиціонера для будинку або квартири зверніть увагу на обладнання, яке споживатиме якнайменше електроенергії. Щоб кондиціонер відповідав вимогам економічності, його необхідно підбирати до розмірів приміщення, в якому його буде встановлено.

   4. Також необхідно звернути увагу на потужність охолодження та потужність нагріву. В даний час кондиціонери оснащені додатковою функцією енергозбереження, яка дозволяє пристрою працювати зі зниженим споживанням електроенергії, що пов'язано з меншими експлуатаційними витратами пристрою.

Продуктивність кондиціонера – це значення, яке показує, чи здатний пристрій ефективно та економічно охолоджувати та нагрівати повітря у приміщенні. Основними параметрами, що визначають ефективність пристрою кондиціювання повітря, є:

 • ККД – коефіцієнт ефективності нагріву;

 • EER – коефіцієнт ефективності охолодження.

Наприклад, ККД пристрою кондиціювання повітря, яке виробляє 4 кВт теплової енергії при подачі 1 кВт електроенергії, дорівнює 4,0. Те саме стосується і коефіцієнта холодопродуктивності - вироблення 4 кВт енергії охолодження на 1 кВт, EER дорівнює 4,0.

Що потрібно знати: чим вище значення COP і EER, то енергоефективніший кондиціонер.

   5. Регулювання вентилятора кондиціонера. Основна функція кондиціонерів – забезпечувати комфорт. Тому варто виділити пристрої, що забезпечують регулювання напрямку та швидкості повітряного потоку. Регулювання подачі повітря дозволяє отримати оптимальну температуру повітря в приміщенні, що кондиціонується. Вибираючи настінний кондиціонер, перевірте параметри регулювання повітряного потоку.

   6. Додаткові функції кондиціонера. Сучасні кондиціонери оснащені додатковими функціями, які ще більше дбають про комфорт користувачів. Сьогодні кондиціонери не тільки охолоджують та обігрівають, вони також можуть контролювати чистоту повітря та рівень вологості у приміщенні. Які характеристики слід враховувати під час вибору кондиціонера? До додаткових функцій кондиціонера належать:

 • іонізація повітря;

 • виявлення присутності людей;

 • автоматичне очищення;

 • осушення;

 • турборежим - функція швидкого досягнення заданої температури;

 • самодіагностика помилок;

 • інтелектуальне розморожування;

 • нічний режим – безшумна робота пристрою.

   7. Прийнявши рішення про встановлення кондиціонера, не можна забувати про рівень шуму пристрою. На що слід звернути увагу при купівлі безшумного кондиціонера? Рівень шуму залежить від типу кондиціонера: спліт-системи або мобільного кондиціонера:

 • для спліт-систем (настінних кондиціонерів) комфортні параметри рівня шуму у приміщенні становлять від 20 до 45 дБ(А).

 • мобільний кондиціонер відрізняється гучнішою роботою. При виборі цього кондиціонера вибирайте обладнання, рівень шуму якого не перевищує 53 дБ (А).

Як правильно вибрати кондиціонер для дому?, фото-1

   8. Після вибору кліматичної техніки у вас може виникнути питання, як встановити кондиціонер? Правильне встановлення кондиціонера в будинку або квартирі - непросте завдання, і найважливішим питанням при виборі кондиціонера є вибір кваліфікованого установника. Тільки у випадку встановлення авторизованим майстром ви можете бути впевнені в правильності встановлення пристрою, а також отримати повну гарантію та сервісну підтримку виробника.

  9. Важливо пам'ятати, що одним із правил збереження гарантії є періодичний огляд кондиціонера авторизованим майстром кожні 6 місяців. Чистка кондиціонерів Київ дозволить Вам експлуатувати кондиціонери без ризику непередбачених поломок у розпал сезону та насолоджуватися чистим здоровим повітрям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...