• Головна
  • Історії переселенців, які приїхали до Львова та працевлаштувалися у школах
11:05, 7 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Історії переселенців, які приїхали до Львова та працевлаштувалися у школах

Львівська міськрада опублікувала історії переселенців, які знайшли роботу у школах міста. 

Станом на 7 квітня у школах Львівської міської територіальної громади працює шість переселенців, які через вторгнення росії переїхали до Львова. Вони працевлаштувались вчителями, лаборантами та заступниками директорів шкіл. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У міськраді також опублікували історії цих людей:

  • у ліцей ім. Василя Симоненка вчителем інформатики працевлаштувався киянин, який має 9-річний досвід викладання цього предмету в школі, а також у сфері IT. Зараз він із сім'єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів;
  • школа №22 знайшла собі заступницю директора з господарських питань досить випадково: жінка прийшла у цей навчальний заклад записати дітей на навчання та дізналась про цю вакансію. Оскільки найближчим часом повернутись додому вона не зможе, юристка із Житомирської області почала працювати у школі;
  • історія педагога-організатора з ліцею ім. І Пулюя також розпочалась із влаштування дітей у школу. Під час спілкування з директоркою художниці і мисткині з Києва запропонували вакансію в цьому ліцеї.

"Пані Яніна прийшла до нашого ліцею, щоб записати дітей на навчання. Ми розговорились, я дізналась, що вона є художницею, і запропонувала їй роботу, адже ми маємо вакансію на час декретної відпустки основного працівника. Ми вирішили проводити заняття з учнями у вигляді арт-терапії. Пані Яніна вже працює з початковою школою, їй подобається робота з дітьми. Ми дуже задоволені її роботою і раді, що таким випадковим чином знайшли фахівця в свою команду", - розповіла директорка ліцею ім. І Пулюя Ірина Хміль.

  • ліцей №15 тимчасово взяв на роботу нового вчителя фізичного виховання, поки їхній працівник захищає Україну на фронті. Новий вчитель переїхав до Львова з Маріуполя, має відповідну освіту, тому наразі буде працювати із львівськими учнями;
  • до школи №44 лаборанткою влаштувалась колишня випускниця цієї школи, яка дотепер жила і працювала у Києві;
  • двічі вимушена переселенка Аліна (спочатку із окупованого Луганська, а потім - із обстріляного Києва) дізналась про вакансію психолога в початковій школі "Один, два, три" із сайту навчального закладу. Після співбесіди директорка школи взяла її на роботу і дуже задоволена методами спілкування з дітьми, адже вона має досвід роботи психологом.

"Я сама із Луганська, де проживала до 2014 року. Потім я разом із родиною була змушена переїхати до Києва, де здобула вищу освіту та працювала в гімназії психологом. Коли почались вибухи в столиці, ми поїхали до Львова. Приїхавши сюди, я побачила вакансію, і так потрапила на роботу в школу. Щоб зрозуміти, який зараз стан у батьків і дітей, як вони реагують на війну, я зробила онлайн-опитувальник. На основі відповідей зможу більше розуміти ситуацію і знати, які проводити заняття, як надавати інформацію, кому потрібна індивідуальна розмова", - зазначила Аліна.

Читайте також: З Польщі на Львівщину повертаються більше людей, аніж виїжджають

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #школа #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Україна дає відсіч російській навалі, яка почалася 24 лютого 2022 року. Росіяни обстрілюють міста, гинуть мирні жителі. ЗСУ дає гідну відповідь терористам рф.

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,44
41,49
EUR
45,43
45,48
PLN
10,57
10,60
Оголошення
live comments feed...