
12:11, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело
Біля театру Лесі Україні у Львові висадять вуличні вазони з кущами
У Львові на вулиці Городоцькій облаштують зелений куточок.
11 червня перед Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки на вулиці Городоцькій облаштують зелений куточок. Там планують висадити шість вуличних вазонів з кущами, їх театр розмістить біля головних входів у будівлю. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Завдяки цьому проєкту театр хоче зі свого боку долучитися до озеленення міста, а також більше артикулювати на екосвідомості команди театру та її аудиторії. Спочатку впродовж тижня до паркану на тротуарі біля театру можна було побачити силуети дерев з використаних дерев’яних матеріалів з написом: "Тут будуть справжні дерева". Наразі мають висадити кущі вздовж фасаду театру.

Театр Лесі перед фасадом матиме зелений куточок, Фото: Тетяна Джафарова
Довідково. Ця ініціатива здійснюється в рамках проєкту "Екосвідомий театр", який Театр Лесі Українки реалізує в межах програми мікро-грантів Zero Waste meets Culture in Lviv за підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ.
Читайте також: Визначні місця Львова: екскурсія театрами міста
Фото на головній: Тетяна Джафарова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Європейські технології для Українського агробізнесу: як на Львівщині будується сучасний комбікоромовий завод
Новини компаній
17:00
Вчора
Оголошення
15:32, 11 березня
56
14:37, 3 березня
10:05, 9 березня
20:18, 2 березня