Львівські провідні компанії запропонують студентам роботу

Завтра, 16 квітня міжнародна студентська організація AIESEC у Львові збере молодь на Форумі Кар’єри, який проходитиме у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.  

Зі слів організаторів форум стане місцем зустрічі студентів й випускників разом з компаніями, які проводитимуть майстер-класи для учасників та представлятимуть свої вакансії.

 Унікальність Форуму Кар’єри  полягає в тому, що учасники не лише отримають можливість представити себе працедавцям країни на ярмарку вакансій, а й дізнаються про стан ринку праці, перспективні напрями розвитку бізнесу.

«Компанії-учасниці поділяться зі студентами і випускниками ВНЗ цікавими бізнес-кейсами зі своєї практики, а також розкриють секрети ідеального претендента на гідну посаду у великій компанії.» - каже керівник проекту Соломія Максимець

Серед компаній-учасниць - Група компаній "Нексія ДК. Аудитори і Консультанти", ТзOВ «ЛЕОНІ», ПроКредит Банк, консалтингова компанія «АБ Консалтинг Групп» дистриб’юторська компанія САВСЕРВІС, клуб МЕТРО, ІТ компанія – ELEKS, ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», Львівська бізнес-школа УКУ та інші.

На думку організаторів,  Форум кар’єри  – це комплексний захід, що зможе скоротити час пошуку роботи студентам та нещодавнім випускникам до одного дня.  Завдяки центрам оцінки, цей захід водночас є етапом відбору у провідні компанії України, а також можливістю об'єктивно оцінити власні сильні та слабкі сторони.

 Щоб взяти участь у форумі, потрібно заповнити аплікаційну форму і завітати16 квітня  о 10:00 год в актову залу ЛНУ ім. Івана Франка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі