• Головна
  • Отці-селезіяни подарували Львову статуетку святого Івана Боско
18:07, 9 квітня 2013 р.

Отці-селезіяни подарували Львову статуетку святого Івана Боско

Отці-селезіяни подарували громаді міста Львова статуетку святого Івана Боско. Сьогодні в кабінеті міського голови Львова відбулась передача статуетки «Святий Іван Боско та молодь» громаді міста.

Отець Оноріно Пістелато, провінційний настоятель селезіянського згромадження в Україні УГКЦ, отець Михайло Чабан, вікарій провінційного настоятеля селезіян та отець Андрій Боднар, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у Львові передали статуетку міському голові Львова.

Отці-селезіяни подарували Львову статуетку святого Івана Боско, фото-1

 «З вдячністю приходимо до вас, щоби подякувати за сприяння реалізації події привезення мощей свято Боско до Львова. Найбільша особливість цього святого - це те, що він завоював цілий світ, а найбільше серця молодих людей.

Мощі святого Івана Боско вже мандрують довший час. Загалом 6 років вкладаються у паломництво святих мощей. Вони вже відвідали 4 континенти і далі будуть рухатися. Особливо Україна була зворушена. Особливістю є те, що український народ має душу. Святий Іван Боско теж був зворушений нашими молитвами, співати, кадилами, які відрізняють наш світ, ту духовність, яку ми маємо. Тому великий вплив має перебування цих мощей тут в Україні», - сказав отець Оноріно Пістелато, провінційний настоятель селезіянського згромадження в Україні УГКЦ.

«Перш за все я хочу подякувати отцям за цю прекрасну ініціативу, що мощі святого Івана Боско ми  маємо можливість приймати у Львові. Це велика честь. Це велика Божа ласка для нашого міста, особливо в часі Великого посту. Якщо би кожен з нас у своєму житті зробив  хоча би трохи добра з тої великої дещиці, яку зробив Іван Боско, ми би були дуже щасливі і жили би зовсім в іншому світі.

Я пропоную, щоб ця статуетка святого Івана Боско подорожувала школами нашого міста і в кожній школі, де вона буде, щоб провели відкритий урок, де би розказали про життя і про діяльність святого, щоби ми краще зрозуміли його у нашому місті. І після такої подорожі містом, я думаю, що ми дозволимо, щоб ця статуетка була в Центрі творчості на Погулянці, де в нас дуже багато молоді збирається, тисячі молодих людей, дітей де ви свого часу мали лекцію і де розказували про мощі святого», - запропонував міський голова Андрій Садовий.

«Ця статуетка - це символ еталону педагога, який працював з дітьми та молоддю, особливо з тою, яка найбільше потребує того. Це є символ любові, родинності, родинного духу. Ті діти, які є коло нього, вони відчують від нього це тепло, що він їх любить, що він ними опікується. Коли ми молимося до святого Івана Боско, то через його молитви можемо отримати великі ласки.

Отці-селезіяни подарували Львову статуетку святого Івана Боско, фото-2

 Наше згромадження дарує такі статуетки тим людям, які в особливий спосіб долучилися до проголошення місії святого Івана Боско, для тих, хто працює для добра молоді», - зауважив отець Михайло Чабан, вікарій провінційного настоятеля селезіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...