• Головна
  • Кращі дипломні роботи студентів університету «Львівська Політехніка»представили на будівельному форумі
15:35, 22 березня 2013 р.

Кращі дипломні роботи студентів університету «Львівська Політехніка»представили на будівельному форумі

Днями у Львові у приміщенні Палацу спорту «Україна» розпочалася найбільша спеціалізована виставка будівельної тематики у Західному регіоні - Весняний Будівельний Форум - 2013. В рамках програми відбуваються такі виставки з серії «Галицькі експозиції», як XXVII міжнародна виставка «БудЕКСПО- Весна» та VII спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах.».

Захід проходить під організаторством ПрАТ «Гал - ЕКСПО» та за підтримки Львівської облдержадміністрації. Офіційними партнерами конкурсу стали компанія «Rеhau» та національна мережа декоративно - будівельних гіпермаркетів «Нова лінія».

У виставці взяли участь понад 110 виробничих та торгових фірм з України, Польщі, Росії, Німеччини, Франції, Італії. Більшість кампаній - учасниць - представники Львова та області, проте близько третини - гості з областей України та з-за кордону. Спектр виставлених експонатів вражає різноманіттям. Відвідувачам пропонується широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасні технології та обладнання для будівельної промисловості, покрівельні, тепло та гідроізоляційні матеріали, енергозберігаючі технології, вікна та двері, значний спектр інструментарію, професійного устаткування, тощо.

Значна частина представлених фірм - постійні учасники щорічного форуму, та немало цього разу і деб”ютантів. Це такі організації, як компанія «Rehau», французька фірма «Onduline», котра презентує останні новинки покрівельних та теплоізоляційних матеріалів; підприємство «Армбудсервіс» - представник досить цікавого експонату - композитної арматури, яка є заміною металу. 

Мета Весняного Будівельного Форуму- сприяти просуванню українських та іноземних марок на західноукраїнський будівельний ринок. Помітним є факт, що з поставленими цілями організатори виставки справляються на відмінно: значна кількість будівельних, енергозберігаючих технологій та матеріалів з”явилася в нашому регіоні саме завдяки їхній презентації на виставках серії «Галицькі експозиції». 

«На форумі представлено близько 110 підприємств. В це число входять як вітчизняні виробники, так і закордонні фірми. Асортимент представленого товару досить широкий, а спектр компаній - змістовний. Особливо відвідувачі цікавляться закордонними виробниками, зокрема польськими. Вважають їхні товари більш якісними та надійними, - ділиться коментарями керівник виставки Наталія Ходак. - Щодо кількості учасників, то їх число з року в рік практично не змінюється.» Проте, поспілкувавшись з деякими консультантами представлених фірм, котрі вже не вперше є учасниками такого форуму я почула іншу думку. « З кожним роком відвідувачів усе менше. Не надто гостро, та все-таки відчувається зниження попиту на ті чи інші товари та фірми загалом,» - коментує представник ТМ «Корса». 

Родзинкою виставки став стенд під назвою «Архітектура очима молоді», на якому були представлені кращі дипломні роботи студентів університету «Львівська Політехніка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...