• Головна
  • Все ще мрієте швидко, ефективно й недорого легалізувати будівництво або можливо потребуєте виготовлення технічної та проектної документації? ГлобалБуд Юкрейн завжди до ваших послуг!
Новини компаній
10:27, 14 вересня 2020 р.

Все ще мрієте швидко, ефективно й недорого легалізувати будівництво або можливо потребуєте виготовлення технічної та проектної документації? ГлобалБуд Юкрейн завжди до ваших послуг!

Новини компаній

Ні для кого зараз не буде великим відкриттям якщо ми скажемо, що будівельні роботи зі зведення будь-якого об'єкта на території України є процесом, який обов'язково повинен здійснюватися відповідно до чинного в Україні законодавства. Так, наприклад, головні державні акти позначеної сфери – це такі як:

  • Закон «Про регулювання містобудівної діяльності».
  • Цивільний кодекс України.
Все ще мрієте швидко, ефективно й недорого легалізувати будівництво або можливо потребуєте виготовлення технічної та проектної документаці..., фото-1

Що буде якщо проводити будівельні роботи з порушенням законодавчих актів?

Це питання досить часто ставлять собі багато людей. Відповідаючи на нього, перш за все відзначимо, що незалежно від того якого саме об'єкту будівельні роботи проводяться, порушення вищезазначених законодавчих актів – вкрай неприпустиме діяння. Оскільки в такому випадку об'єкт буде рахуватися самобудовою чи іншими словами його вважатимуть незаконним будівництвом.

Яка відповідальність за користування самобудом?

Як правило, в більшій частині випадків самовільними будовами є саме житлові будинки. Якщо не легалізувати споруду, людині гарантовано загрожує адміністративне покарання у вигляді штрафу. Крім того, ігнорування правил веде до маси незручностей. Саме тому, незалежно від того чи будуєте ви житловий будинок або можливо займаєтеся будівництвом будь-якого іншого об'єкта, найкраще убезпечити себе на майбутнє та ввести об'єкт в експлуатацію. Тільки таким чином, після узаконення того чи іншого об'єкта, вам можна буде уникнути цілого ряду неприємностей.

До кого з фахівців найкраще звернутися?

Сама по собі процедура легалізації будівництва є багатоетапною й досить-таки складною. Чому саме, запитаєте ви? Ну перш за все тому, що стандартний порядок передбачає проходження цілого переліку стадій раніше зазначеного процесу (процедуру, до речі, проходить перед початком будівництва кожен забудовник).

Якщо раптом об'єкт не будується, а вже побудований, тоді крім технічного огляду об'єкта важливо провести таку процедуру як оформлення технічного паспорта. З цією метою найкраще звернутися за допомогою до профільної інженерної компанію, де є штат сертифікованих компетентних співробітників, яким завжди під силу виконувати подібні роботи на високому рівні.

Хотіли б знайти таку компанію як можна швидше? Мрієте знайти компанію-фахівця з величезним досвідом роботи за плечима і штатом відповідальних співробітників? Тоді представляємо вашій увазі популярну українську компанію ГлобалБуд Юкрейн. До слова, більш детальне знайомство з компанією, а також її роботою завжди можна провести, відвідавши інтернет-сайт підприємства, який знаходиться за посиланням – http://www.gbu.kyiv.ua/.

У перелік представлених компанією послуг, відноситься ряд наступних:

  • Легалізація будівництва (дозвіл на початок будівництва; введення об'єкта будівництва в експлуатацію; узаконення самовільної забудови; переведення нерухомості житлового/ нежитлового фонду; розділ об'єкта нерухомості; реєстрація права власності на нерухомість).
  • Інженерні послуги, а також консультування.
  • Виготовлення проектної та технічної документації (техпаспорт БТІ; технагляд за будівництвом; виготовлення проектів).

Якщо раптом у вас все ще залишилися питання, звертайтеся до співробітників компанії по одному з номерів телефонів: +38 (073) 499-54-40, +38 (050) 697-78-54, +38 (098) 908-77-76.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,75
41,95
EUR
45,60
45,90
PLN
10,61
10,70
Оголошення
live comments feed...