• Головна
  • У Львові традиційні Європейські інженерні змагання EBEC
12:57, 7 березня 2013 р.

У Львові традиційні Європейські інженерні змагання EBEC

Упродовж трьох днів, з 19  до 22 березня 2013 року, у Національному університеті “Львівська політехніка” пройде локальний етап традиційних Європейських інженерних  змагань – EBEC Lviv.  Організовує і проводить їх  Міжнародна студентська організація BEST.

best1

 

 

Вже вп'яте у Львові  збираються талановиті студенти, котрі оволодівають технічними спеціальностями. Завдяки інженерним змаганням вони  мають змогу отримати нові знання і необхідний в майбутньому практичний досвід вирішення складних технічних завдань. До змагань юних інтелектуалів долучаються і фірми-роботодавці, котрі у такий спосіб налагоджують контакти зі своїми майбутніми перспективними фахівцями.

Інженерні змагання студентів складатимуться з двох категорій. Насамперед це Сase study — вирішення  аналітичних завдань через дискусії та  обговорення, а також  представлення власної стратегічної моделі в дії. Наступний етап Team design — моделювання  чи проектування технічних конструкцій упродовж фіксованого проміжку часу. 

Окрім Львова,  локальні етапи Європейських інженерних  змагань EBEC у ці дні пройдуть також у Запоріжжі, Києві та Вінниці. Переможці змагатимуться на національному етапі EBEC у Запоріжжі. Тут і  визначаться дві команди-переможниці, які представлятимуть Україну на міжнародному інженерному турнірі у столиці Польщі  Варшаві.

Детальна інформація про Європейські інженерні змагання EBECта реєєстрація учасників — на  сайті:  http://www.ebec.org.ua. За довідками можна звернутися також до відповідальної  за зв’язки з громадськістю організації BEST Леоніли Руденко: e-mail: [email protected]; моб.тел: +38 093 887 50 75.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...