• Головна
  • Найпотужніший вкладник грошей в Україну попросив не чіпати Львів
18:36, 27 лютого 2013 р.

Найпотужніший вкладник грошей в Україну попросив не чіпати Львів

Європейський Банк реконструкції та розвитку, що є найпотужнішим інвестором в Україну та має 20-тічний досвід впровадження муніципальних проектів, задоволений рівнем співпраці із містом Львів та вважає процедури закупівель зразковими з точки зору фінансової звітності та прозорості. Таке повідомлення сьогодні поширено ЄБРР.

"Процедури закупівлі товарів та послуг у проектах, що фінансуються ЄБРР, є зразковими з точки зору фінансової звітності та прозорості. Це було багаторазово підтверджено як міжнародною спільнотою, що доручає Банку бути розпорядником коштів, так і урядом України, який залучав ЄБРР до фінансування стратегічних інфраструктурних проектів у Львові.

Банк не володіє інформацією, щодо зловживань під час реалізації проекту  реконструкції доріг та модернізації дорожньо-транспортної системи у місті Львів.

Багаторічний досвід реалізації проектів у державному секторі, у тому числі і муніципальних проектів, підтверджує позицію ЄБРР, щодо неприпустимості переносу суто проектних дискусій у політичну площину.

Європейський банк реконструкції та розвитку завжди готовий до обговорення проектів із усіма зацікавленими сторонами, включаючи владні структури, екологічні організації тощо", - йдеться в офіційному зверненні ЄБРР, на якого послалася прес-служба міськради Львова.

Нагадаємо, що напередодні у Верховній Раді було зареєстровано проект постанови "Про утворення тимчасової слідчої комісії з питань перевірки діяльності виконавчих органів Львівської міської ради та розслідування фактів незаконного впровадження транспортної мережі у місті Львові, фактів нецільового використання грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку під час здійснення фінансово-господарських операцій посадовими особами Львівської міської ради". Його скерував депутат від ВО "Свобода" Андрій Мохник.

Довідка

На 1 січня 2013 року банк виділив понад 10,7 млрд доларів на втілення 318 проектів вУкраїні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...