• Головна
  • Біля Ратуші відзначили треті роковини Януковича: золотий унітаз та цукерки «покращення»
18:44, 25 лютого 2013 р.

Біля Ратуші відзначили треті роковини Януковича: золотий унітаз та цукерки «покращення»

До третіх роковин президентства Януковича Львівська “Батьківщина” склала рейтинг його невиконаних обіцянок. Що обіцяв і що зробив Янукович за час свого правління партійці демонстрували під час флеш-мобу у центрі Львова.

IMG_7756

 Театралізований персонаж Янукович, сидячи на золотому унітазі, та Азаров на притаманному суржику, щедро роздавали перехожим цукерки, всередині яких – нічого, окрім сумної статистики “покращень” останніх трьох років.

 “Недолугі реформи, небачена розкіш Межигір’я, золоті унітази та люстри – цим найбільше запам’ятались три останніх роки, але аж ніяк не виконанням власних обіцянок. У президентському кріслі Янукович своєрідно інтерпретував три головні чоловічі обов’язки: синів не те, що виростив, а в олігархи вивів, збудував не дім, а ціле царство у Межигір’ї, і посадив свого головного політичного опонента – Юлію Тимошенко”, - заявив народний депутат, лідер Львівської обласної організації Роман Ілик ВО “Батьківщина”.

Біля Ратуші відзначили треті роковини Януковича: золотий унітаз та цукерки «покращення», фото-1

 

 З часу інавгурації Януковича пройшло рівно три роки, у його руках зосереджена уся повнота влади, якою не міг похвалитись жоден “попередник”, тож саме час проаналізувати його щедрі обіцянки.

 Рейтинг невиконаних обіцянок Януковича, складений ВО «Батьківщина»:

“Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ”, - сказано у перевиборчій програмі, з якою Янукович ішов у президенти.

 

 

Обіцяв

Зробив

1.

«Україна повинна за 10 років увійти до 20 найбільш економічно розвинених країн світу (G 20)»

У рейтингу вільних економік  Україна опинилася на 161 місці із 177, це найгірший показник серед країн Європи; за підсумками 2012 року Україна займає 5 місце серед країн з найвищими показниками ризику дефолту, у рейтингу країн, сприятливих для бізнесу, проведеного експертами «Forbes», Україна – сто четверта. 

2.

«Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП»

 

У 2012 році зростання ВВП становило …0,2 %!

3.

«Збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році»

 

Приріст прямих іноземних інвестицій в Україну в 2012 році склав 4,129 млрд. доларів, знизившись порівняно з минулим роком на 10,6%. Всього в 2012 році іноземні інвестори вклали в українську економіку 6,013 млрд. доларів.

 

4.

«Зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі»

 

 

За результатами дослідження Європейської Бізнес Асоціації, індекс інвестиційної привабливості України у 2012 році був найнижчим  (2.14 балів з 5 можливих) за всю історію дослідження - з 2008 року. Причини – корупція, бюрократія, тиск з боку влади.

5.

«Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років»

 

Впровадження податкової «реформи», підвищення податків, згортання малого та середнього бізнесу.

6.

«Зниження ПДВ до 17% з 2011 року»

 

Розмір ПДВ у 2011-2013 роках не змінився і становить 20 %.

7.

«Я і моя команда наповнимо реальним змістом проголошений у Конституції України фундаментальний принцип визнання людини найвищою соціальною цінністю, пріоритетності її конституційних прав, свобод і законних інтересів. Забезпечу зміцнення засад парламентаризму і демократії»

Ув’язнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. У міжнародному рейтингу з дотримання прав людини Україна перебуває у другій сотні.  У щорічній доповіді Freedom House «Свобода у світі 2012» сказано, за останні два роки Україна з групи вільних демократій перекочувала в розряд частково вільних з трендом до погіршення.

 

9.

«Збільшення кількості бюджетних місць у державних вищих навчальних закладах до 75 %»

Верховна Рада 6 скликання, керована Партією регіонів, не ухвалила законопроект, яким пропонувалось збільшити до 75 відсотків кількість бюджетних місць у ВНЗ. На сьогодні кількість «бюджетників» становить 50 відсотків.

10.

«Створю умови для відродження іпотечного кредитування з фіксованою ставкою не більше 7 % на рік»

У 2012 року середня ставка іпотечного кредитування населення банками становила 13,63% річних.

11.

«Гарантую відміну пільг при нарахуванні пенсій для високо посадовців»

 

Пільги не скасовано, пенсія колишніх високопосадовців мінімально складає 7640 гривень, що у рік обходиться державній казні у близько 2 млрд. грн.

12.

«Мінімальна пенсія становитиме 1200 грн. вже у 2011 році» 

З 1 січня 2013 року розмір мінімальної пенсії в Україні складає 894 гривень.

13.

«Поетапне збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров’я до загальноєвропейського рівня (10% ВВП)»

На охорону здоров'я держава виділяє 3,5% від ВВП. За оцінками ВООЗ, якщо фінансування менше 6%, то охорона здоров'я взагалі існувати не може. У рейтингу здоров’я, складеному американською компанією Bloomberg, Україна опинилися на 99-му місці серед 145 країн.

14.

«Моя мета – 50 мільйонів громадян України вже у 2020 році»

 

Станом на 1 січня 2013 року чисельність населення Укрїани становила 45 млн. 553 тис. мешканців, скоротишись у 2012 році на 80,6 тис. осіб. А три українських міста — Дніпропетровськ, Донецьк та Запоріжжя — очолили світовий рейтинг міст, що вимирають.

15.

«Будівництво автошляхів»

 

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі. Такий висновок зробили соціологи Інституту Геллапа. Україна посіла 133-тє місце зі 148-ми у рейтингу американських дослідників.

16.

«Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року»

Перехід на контрактну армію перенесено на «невизначений термін»

17.

«Продовжу рішучу боротьбу з корупцією та тіньовою економічною діяльністю»

Україна – у трійці найкорумпованіших країн світу, – дослідження Про це йдеться у дослідженні, проведеному аудиторською компанією Ernst&Young

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...