• Головна
  • У Львові обговорять актуальні проблеми геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”
12:16, 21 лютого 2013 р.

У Львові обговорять актуальні проблеми геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”

12 березня 2013 року в Національному університеті “Львівська політехніка”  відбудеться засідання “круглого столу” на тему: “Україна між Заходом: проблеми та перспективи геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”.

 “Круглий стіл” проводиться у рамках загальнонаціонального Форуму «Україна славетна» за підтримки благодійного фонду «Схід-Захід: разом»та Інституту стратегічної політики. Його організатор — кафедра політології Інституту гуманітарних  та соціальних наук Львівської політехніки.

Мета наукового зібрання — висвітлення та обговорення проблем та перспектив геополітичної взаємодії у трикутнику “Євросоюз — Україна — Митний союз”, з'ясування ролі України у системі міжнародних відносин і визначення консолідованої позиції щодо пріоритетних напрямів зовнішньої  політики нашої держави у  сучасних міжнародних та європейських реаліях.

            До участі в “круглому столі”  запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти. Найактивніші учасники  зможуть долучитися до роботи Міжнародної конференції «Місія України у сучасному світі», яка відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» 29 березня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...