• Головна
  • У Львові обговорять актуальні проблеми геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”
12:16, 21 лютого 2013 р.

У Львові обговорять актуальні проблеми геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”

12 березня 2013 року в Національному університеті “Львівська політехніка”  відбудеться засідання “круглого столу” на тему: “Україна між Заходом: проблеми та перспективи геополітичної взаємодії “ЄС — Україна — Митний союз”.

 “Круглий стіл” проводиться у рамках загальнонаціонального Форуму «Україна славетна» за підтримки благодійного фонду «Схід-Захід: разом»та Інституту стратегічної політики. Його організатор — кафедра політології Інституту гуманітарних  та соціальних наук Львівської політехніки.

Мета наукового зібрання — висвітлення та обговорення проблем та перспектив геополітичної взаємодії у трикутнику “Євросоюз — Україна — Митний союз”, з'ясування ролі України у системі міжнародних відносин і визначення консолідованої позиції щодо пріоритетних напрямів зовнішньої  політики нашої держави у  сучасних міжнародних та європейських реаліях.

            До участі в “круглому столі”  запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти. Найактивніші учасники  зможуть долучитися до роботи Міжнародної конференції «Місія України у сучасному світі», яка відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» 29 березня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,47
39,53
EUR
42,45
42,61
PLN
9,92
9,97
Оголошення
live comments feed...