• Головна
  • На День соціальної справедливості відбудуться ярмарки вакансій та тренінги
18:31, 19 лютого 2013 р.

На День соціальної справедливості відбудуться ярмарки вакансій та тренінги

У рамках відзначення Дня соціальної справедливості 20 лютого 2013 року в усіх центрах зайнятості Львівщини під гаслом «Через соціальну справедливість – до продуктивної зайнятості» відбудуться різні інформаційно-просвітницькі заходи. Про це повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

 Зокрема, 20 лютого відбудуться Дні відкритих дверей, Дні інформації, ділові зустрічі з соціальними партнерами, ярмарки вакансій, виїзні акції, демонстраційні покази, тренінги, семінари, профорієнтаційні уроки, професіографічні екскурсії на підприємства, конкурси дитячої творчості «Моя майбутня професія» тощо.

 Їхня мета – привернути увагу громадськості до законодавчих нововведень у сфері зайнятості, доступності соціальних послуг державної служби зайнятості, заохочення безробітних до ведення бізнесу на селі, важливості здобуття молоддю актуальних професій, реалізації прав і свобод тих краян, котрі в силу об’єктивних обставин не спроможні на рівні з іншими конкурувати в жорстких умовах ринкової економіки та ін.

 Для прикладу, у Львові за участю представників органів влади, державних і неурядових установ відбудеться круглий стіл на тему: «Від соціальної справедливості – до стабільності та розвитку». Учні міських загальноосвітніх шкіл зможуть побувати на Дні відкритих дверей центру зайнятості, де вони ознайомляться з соціальними послугами служби зайнятості та переглянуть фільм про запобігання експлуатації дитячої праці «Станція призначення».

 Для роботодавців буде організований тренінг «Правові аспекти трудових відносин з людьми з особливими потребами», а представники соціально вразливих верств населення зможуть поспілкуватися з працівниками кадрових служб підприємств, установ та організацій під час ярмарку вакансій. Також для краян з інвалідністю відбудеться презентація послуг Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів і семінар «Послуги державної служби зайнятості для осіб з інвалідністю. Психологічні аспекти працевлаштування та новітні методи пошуку роботи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...