• Головна
  • Перевізники скорочують час роботи маршруток до 20:30
19:05, 11 лютого 2013 р.

Перевізники скорочують час роботи маршруток до 20:30

Автотранспортні підприємства міста, що здійснюють регулярні пасажирські перевезення, клопочуть перед міським головою та  виконавчим комітетом Львівської міської ради про перегляд вартості проїзду в громадському автомобільному транспорті. Якщо міська влада не затвердить підвищення тарифів на перевезення, перевізники вже розробили новий, скорочений графік роботи маршруток.

Про це повідомили у координаційному комітеті повноважних представників трудових колективів та  профспілкових організацій автотранспортних підприємств м. Львова та підприємства Києва.

 Всі розрахунки, які обґрунтовують необхідність погодження і запровадження нового тарифу за проїзд тричі подані до Львівської міської ради. За словами перевізників, міська влада до цього часу жодним чином не відгукнулася на клопотання та вимоги трудових колективів автотранспортних підприємств.

 «Неефективність діючого тарифу, який сьогодні є найнижчим серед обласних центрів України, та бездіяльність міської влади змушують автопідприємства самотужки шукати шляхи виходу з надскладної ситуації для попередження банкрутства і як наслідок позбавлення робочого місця кількох тисяч людей. За умови відсутності обігових коштів для придбання необхідної кількості  пального та виплати заробітної плати, яка лише дещо вища за мінімальну, а також з метою зупинити зростання заборгованості перед підприємствами поставщиками, ми вимушені розпочати  скорочення обсягів перевезень», - йдеться у повідомлені перевізників.  

 У зв’язку з цим, починаючи з 18 лютого ц. р. міські автобусні маршрути щоденно працюватимуть лише до 20 год. 30 хв., а кількість автобусів на найбільш збиткових маршрутах буде зменшена.

В подальшому, з 1 березня ц. р., додатково буде припинена робота на автобусних маршрутах в години відсутності масових перевезень – з 10.00 год. до 15.00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...