• Головна
  • Народний дім на Збоїщах очолить прогресивна молодь Львова
12:44, 6 лютого 2013 р.

Народний дім на Збоїщах очолить прогресивна молодь Львова

Новим директором Народного дому на Збоїщах призначили Вікторію Швидко. Про це поінформувала начальник управління культури ЛМР Ірина Подоляк.

«Це, з точки зору культурного життя, в принципі, депресивний район. І оскільки управління культури задекларувало те, що ми ідемо до людей і намагаємося активізувати культурне життя в широкому сенсі цього слова у різних районах Львова, то наказом 4 лютого новим директором Народного дому на Збоїщах призначена пані Вікторія Швидко», – повідомляє Ірина Подоляк, начальник управління культури.

До цього Вікторія Швидко працювала програмним директором Міжнародного театрального фестивалю «Драбина.UA». Також у Народному домі на Збоїщах працюватиме виконавчий директор фестивалю «Wiz-Art» Ольга Райтер.

«Довкола цих молодих, прогресивних, амбітних людей є певне середовище, яке творить разом з ними різні важливі та цікаві для міста проекти. Мета, яку ставлять перед собою ці люди – відновити культурний осередок на Збоїщах, залучити мешканців до культурно-мистецького життя, зокрема дітей, молодь і пенсіонерів, і, власне, оживити і переформатувати уявлення про те, що таке клубна установа «Народний дім». Я сподіваюся, вірю і знаю, що нам спільними зусиллями це вдасться», – додає Ірина Подоляк.

Цього року у планах управління культури покращення матеріально-технічного стану приміщення Народного дому. Зокрема, йдеться про роботи з водопостачання та водовідведення.

«Ми сподіваємося на розуміння депутатського корпусу, в першу чергу. Маємо надію, що бюджет розвитку, який буде наповнюватися, розподілятиметься збалансовано відповідно до тих скромних потреб, але невідкладних уже на сьогоднішній день, які має управління культури», – зауважує Ірина Подоляк.

Додамо, що нове керівництво Народного дому на Збоїщах вже запропонувало стратегічний план розвитку клубної установи.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...