• Головна
  • Філософські читання влаштують у Львові
13:58, 3 лютого 2013 р.

Філософські читання влаштують у Львові

У Львові 11–12 лютого влаштують Міжнародну наукову конференцію «XXV Читання, присвячені пам’яті засновника Львівсько-Варшавської філософської школи Казимира Твардовського» (до 75-ої річниці з дня смерті) на тему «Феномен учнівства та учительства в історії світової філософії».

Під час конференції розглянуть низку питань, зокрема, оцінки місця учня та учителя у традиціях східної та європейської філософії; співвідношення учнівської відданості та новаторства у творчих взаєминах учителів та учнів; типи учительства та учительського наставництва у філософській духовній культурі: традиційні та сучасні підходи; сучасні підходи до осмислення способів навчання та засвоєння філософських надбань, їх форм, структури, способів здійснення, інформує веб-портал "Львівської політехніки".

Організатори: Львівська філософська спілка «Cogito», ГО «Інститут філософії, логіки та соціології» м. Львова, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», кафедра філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Для участі в роботі конференції просимо всіх зацікавлених осіб до 10 січня 2013 року надіслати на електронну адресу Оргкомітету тези виступів із тематикою, що відповідає проблемним питанням конференції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...