У Львові на вулиці Пластовій зробили заміри повітря: які результати

У Львові на вулиці Пластовій, 13 планують збудувати завод механіко-біологічної переробки твердих побутових відходів. Упродовж листопада - грудня 2019 року на цій ділянці міста КП "Адміністративно-технічне управління", здійснило заміри повітря, щоби перевірити рівень забрудненості.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, брали заміри у дні, коли до комунальників зверталися мешканці наближених до цієї адреси будинків та за їхньої присутності. Брали до уваги рівень забруднення аміаком, азоту діоксидом,  сірчистим ангідридом, оксидом вуглeцю та пилом недиференційнованим за складом, а також атмосферний тиск, вологість, температуру і швидкість руху повітря.

"Дослідження стану забруднення атмосферного повітря на момент вимірювання показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищував нормативів разової гранично допустимої концентрації", - заявили у ЛКП "Зелене місто".

Зазначимо, що майбутній завод і рекульвацію полігону в Грибовичах здійснюватимуть за 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку та 10 мільйонів євро безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста у проєкт становить 6,75 мільйона євро.

Нагадаємо, 21 листопада сесія Львівської міськради погодила встановлення на вулиці Пластовій станції для вимірювання якості повітря. За тиждень комунальна хімлабораторія здійснила нові заміри стану забруднення повітря, перевищень не виявила.

Джерело: ЛМР

Львів новини 032 сміття ТПВ відходи переробка органіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі