Як виглядає "іржавий" готель на Лемківській, - ФОТО

Нещодавно холдинг емоцій !Fest відкрив у Львові на вул. Лемківській, 15а свій перший готель. У приміщенні, де тепер !FESThotel раніше розташовувався офіс “Видавництва Старого Лева”.

Як повідомляє 032.ua зовнішній вигляд споруди нестандартний для міста, але виконаний з доволі популярного за кордоном матеріалу - кортенової сталі. Особливість у тому, що фасад з часом має "поржавіти".

Готель на Лемківській, фото "Зручне місто" Готель на Лемківській, фото "Зручне місто" Готель на Лемківській, фото "Зручне місто"

Наповнення також буде відповідати індустріальному стилю, кімнати будуть "розповідати" історії про львівський трамвай, Львівський автобусний завод, перегони "Леополіс Гран-прі" та інші речі. 

Ось так будівля повинна виглядати, коли повністю "поржавіє":

Візуалізація, Лемківська

Львів'яни, втім, здебільшого не оцінили зовнішнього виду готелю та обізвали його "Сайлент Хілом", "майданчиком для зйомок фільмів жахів", "страшним" і "бляшаним гаражем".

Facebook, скріншоти Facebook, скріншоти Facebook, скріншоти Facebook, скріншоти Facebook, скріншоти

Знайшлося і кілька захисників будівлі з сучасним дизайном, які навели приклад Віденського економічного університету, фасад якого також покритий кортеновою сталлю.

Віденський університет Скріншоти з Facebook Скріншоти з Facebook

Читайте також: Наскільки вміло ви обіймаєтесь - ТЕСТ

Львів новини 032 готель Лижв'ярська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі