Львівський рекламний ринок в очікуванні ноу-хау

Львівський рекламний ринок в очікуванні ноу-хау. Індивідуальне корпоративне телебачення — саме так називається новий проект телекомпанії DATV”, який незабаром стартує на ринку.

Шины БУ  в умелых руках  могут пригодится и принести доход.

За словами фахівців рекламного бізнесу, таке рішення є інноваційним та доречним, адже, у наш час, коли реклама переживає еру застою, де діюча реклама уже не приносить бажаного результату, рішення створити пристрій унікальної дії, який для кожного рекламодавця, залежно від його потреб та цільової аудиторії, формуватиме персональний ефір, є надзвичайно актуальним.

Львівський рекламний ринок в очікуванні ноу-хау, фото-1

 

 

 За словами директора телекомпанії “DATV”, Романа Возного, нині реклама повинна гнучко підлаштовуватися під потреби кожного користувача і пропонувати широкий вибір інтерактивних функцій, щоб успішно конкурувати з інтернетом  чи іншими рекламними носіями за увагу аудиторії. Тому ми впроваджуємо принципово новий проект — обладнання  TVnet, результатом якого буде формування власного ефіру.

 Завдяки цьому обладнанню, можна власноруч заповнювати власний ефір, формувати покази та повідомляти клієнтам лише ту інформацію, яку користувач вважає за необхідну. Стартуватиме проект з мережі HoReCa. Зважаючи на статистику відвідуваності цих закладів, прогнозують комерційний успіх власникам усіх телевізійних носіїв.

 У найближчому майбутньому DATV”планує розширити надання послуги індивідуального телебачення і на інші регіони України.

 “Новизна та якість рішення, ­ розповідає Роман Возний, - це атрибут і елемент сучасного ведення бізнесу в Україні. Нині кожен власник кафе чи ресторану прекрасно розуміє, що краще рекламувати усі заклади своєї мережі на власному моніторі, а не чекати віддачі від реклами, яка розміщена на різних площадках. Наше рішення уже схвалили партнери із інших регіонів України. Не буду називати їх по-іменно, лише зазначу:  телебачення підлаштовується під індивідуальні потреби кожного користувача і наш проект — яскравий цьому приклад”.

            

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі