• Львівський велосипедист виборов єдине золото для України на Кубку світу
12:49, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Львівський велосипедист виборов єдине золото для України на Кубку світу

Львів'янин Роман Гладиш в останній день четвертого етапу Кубка світу в новозеландському Кембріджі переміг у дисципліні "скетч".

Це єдина нагорода збірної України цього року. Роман, отримавши 500 очок, на фінішній прямій випередив конкурентів: нідерландця Роя Ефтінґа (450 - срібло) та грека ХрістосаВолікакіса (400 - бронза), пише "Главком". Це перша кар'єрна перемога Романа в рамцях Кубку світу.

Незадовго до цього Роман також посів 17-те місце в омніумі в Кембрідж.

Львівський велосипедист виборов єдине золото для України на Кубку світу, фото-1

Серед інших українців найближчими до п’єдесталу були Анна Нагірна та Ганна Соловей, які набрали в медісоні 375 очок і стали четвертими, поступившись бронзовим призеркам, новозеландкам Мікаелі Драммонд і Джессі Годжс 25-ма пунктами.

Дворазова чемпіонка Європи Любов Басова посіла п’яте місце у кейріні. Чинна володарка Кубка світу Олена Старикова стала восьмою в спринті. Любов Басова у цій же дисципліні посіла 25-те місце. Крім того, дует Старикова/Басова став сьомим у командному спринті.

Львівський велосипедист виборов єдине золото для України на Кубку світу, фото-2

Інші українці від боротьби за призові місця були доволі далеко. Віталій Гринів і Володимир Джус стали 13-ми в медісоні. Оксана Клячина фінішувала 20-ю в скетчі. Дмитро Стовбецький фінішував 21-м у кейріні.

Нагадаємо, що 7 грудня 32-річна львів’янка Олена Овчиннікова стала чемпіонкою світу з тайського боксу муай-тай за версією WBC. Бій, який тривав 5 раундів, також відбувся в місті Лева.

Джерело інформації: "Главком"