Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО

Бабуся Параска проживає, у селі Раковець, Пустомитівського району Львівщини. Якщо ви коли-небудь опинитесь у цьому селі, неодмінно завітайте на її обійстя та оцініть красу помешкання.

Знайти її буде неважко - усі місцеві жителі знають, де розташований музей-оселя баби Файно, як її ще тут кличуть. "Відкрив" це місце світові Ігор Нагірний, запостивши фотографії цього місця у Facebook. Вся територія домівки пані Параски розмальована кольорами, що разом з предметами складаються у незвичне візуальне полотно ландшафту. 

Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний Фото: Ігор Нагірний

Хата, брама, вікна, плитка, клумби - все розфарбоване і ніби не з цього світу. Об'єкт і справді можна виставляти як суміш життя та мистецтва, проживання серед практичних декорацій, кожна з яких виконує свою первинну функцію. Баба Файно, до речі, охоче запрошує туристів у гості, тож новим гостям буде також рада. 

Односельці розповіли, що баба Параска та її покійний чоловік - вуйко Василь - вклали дуже багато праці, щоб їхня домівка вражала різнобарв’ям.

Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-15 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-16 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-17 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-18 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-19 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-20 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-21 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-22 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-23 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-24 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-25 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-26 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-27 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-28 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-29 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-30 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-31 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-32 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-33 Як бабуся з Раковця перетворила свою домівку на витвір мистецтва, - ФОТО, фото-34

Нагадаємо, що нещодавно у Львові вирішили замалювати муралстворення якого ініціювали студенти УКУ. Однак мурал визначили як "вандалізм".

Джерело: Ігор Нагірний

Львів новини 032.ua культура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі