• Головна
  • «Перший кар’єрний крок» відвідує виші Львова
19:21, 29 листопада 2012 р.

«Перший кар’єрний крок» відвідує виші Львова

Програма стажування «Перший кар’єрний крок» розпочала цикл відкритих інформаційних лекцій вишами Львова. Метою таких заходів є інформування молоді про можливості та перспективи самореалізації спільно із командою Львівської міської ради.

Нещодавноу стінах НУ «Львівська політехніка» студенти інститутів ІКНІ, ІКТА, ІМФН та ІППТ мали змогу ближче познайомитись та поспілкуватись з можливостями самореалізації в органах місцевого самоврядування. Також на зустріч були запрошені представники ще двох секторів: бізнес-сектору, який представляла ІТ-компанія  GlobalLogic та громадського сектору, який був представлений Студентською радою Львова.

«Організація подій у такому форматі - це поштовх до майбутніх здобутків студентства. Наша мета - допомогти отримати необхідні знання про можливості реалізації тим людям, які не байдуже ставляться до розвитку самих себе та міста уже сьогодні. До організації подібних подій ми залучаємо найактивніших стажерів мерії, які є як учасниками, так і співорганізаторами цих зустрічей», - зазначає Галина Бордун, керівник програми стажування «Перший кар’єрний крок».

Організатори інформують, що програма стажування та цікаві відкриті інформативні лекції не оминуть жоден виш Львова та запрошують відвідати наступні зустрічі. Найближча зустріч з представниками «Першого кар’єрного кроку» відбудеться 4 грудня 2012 року у  приміщенні навчального корпусу НУ «Львівська політехніка»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...