Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації

Навчитися мистецтву фотографії дуже і дуже важко. Це все одно, що спробувати стати генієм, не маючи при цьому жодного таланту. Якщо не має у вас вродженого таланту – його й не буде, якби прикро це не звучало.

На щастя, є у нашому світі люди, які володіють цим талантом по справжньому. У цій добірці ми зібрали всю інформацію від фотографів- справжніх професіоналів своєї справи. Вони детально розказують про найкращі локації для фотографування та представлять свої послуги.

Фотограф Олег Добрянський

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-1 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-2 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-3 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-4 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-5 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-6 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-7 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-8 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-9 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-10 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-11

Фотопослуги

Допоможу зберегти яскраві та щирі фотоспогади з незабутньої весільної зйомки, душевної сімейної фотосесії та романтичної love story.

Ціна послуг

Запрошую на професійну емоційну фотосесію від 3000 гривень.

Міста

Найчастіше працюю у Львові та Києві, з радістю зроблю фотосесію і в інших містах України. Є досвід фотозйомки за кордоном, тож буду щасливий фотографувати вас у будь-якій країні світу!

Додаткові послуги

Після фотосесії із задоволенням створю для вас гарну і стильну фотокнигу. Також пропоную послугу, що стає дедалі популярнішою - миттєвий друк фотографій та фотомагнітів просто на вашому весіллі чи будь-якій іншій події. Дізнайтесь подробиці https://uk.olegdobriansky.com/fastprint

Поради фотографа

Ви здатні на щирі прояви почуттів? Ви любите усміхатися? Слідуйте рекомендаціям фотографа, які перевірені практикою, і отримуйте кращі знімки на згадку: таємних рецептів не існує, і перше правило для тих, хто вирушає на фотосесію, дуже просте - поводьтесь природно і невимушено дозвольте собі бути трохи дітьми - дурійте, веселіться, поводьтесь вільно та розкуто насолоджуйтесь моментом та один одним: усміхайтесь, обіймайтесь, цілуйтесь! прислухайтесь до порад фотографа, однак не забувайте проявляти ініціативу Справді гарні фото - це результат спільної роботи Вас та фотографа. Тож не шкодуйте емоцій, і результат вас приємно здивує!

+380673400276

https://uk.olegdobriansky.com

https://hotwed.com.ua/oleg-dobryanskyy

https://www.instagram.com/olegdobriansky/

https://www.facebook.com/dobrianskyoleg/

Оксана Трач

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-12 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-13 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-14 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-15 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-16 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-17 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-18 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-19 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-20 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-21 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-22 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-23 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-24 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-25 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-26 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-27 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-28 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-29 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-30

Доброго дня.

Мене звуть Оксана Трач, беру участь в cпецпроекті Фотографи Львова.

Інформація про мене:

Жанр фотозйомки: весілля, love story

Можливість виїзду: все включено (студія, в місті, за містом, можу поїхати за кордон)

Вартість зйомки: від 800 грн.

Додаткові послуги: фотокниги

Рекомендація від мене: Добре фото те, що найкраще передає суть, зміст, атмосферу чи почуття. Важливо, щоб фотографія показувала, проявляла індивідуальність.

Контактні дані: тел.: viber +38(093)667-66-83 (viber)

Facebook: https://www.facebook.com/oksana.kostalan.9

Instagram: https://www.instagram.com/oksana_kavooka/

А це Тарас Стельмах. Він також бере участь у спецпроекті «Фотографи Львова». Нижче Ви можете ознайомитись з його портфоліо.

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-31 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-32 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-33 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-34 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-35 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-36 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-37 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-38 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-39 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-40

Жанр фотозйомки: весільна зйомка, прогулянки, love story.

Можливість виїзду: «Виїжджаю в інші міста, зацікавлений в зйомках закордоном».

Вартість зйомки: від 1400 грн (1 година зйомки).

Додаткові послуги: «Додатково виготовляю альбоми та фотокниги зі свої фотосесій».

Рекомендація від Тараса Стельмаха: «Коли вас фотографують будьте щирими та частіше посміхайтесь»

Сайт: http://stelmahstudio.com/ 

Facebook: https://www.facebook.com/taras.stelmah.1

Instagram: https://www.instagram.com/Stelmaht/

Фотограф Олександр Данчевский

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-41 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-42 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-43 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-44 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-45 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-46 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-47 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-48 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-49 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-50 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-51 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-52 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-53 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-54 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-55 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-56 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-57 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-58 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-59 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-60

Фотографування весілля, LoveStory, вагітні фотосесії, фото немовлят, комерційна фотографія, реклама, нерухмість, інтер’єр. Займаємось відео зйомкою та аерозйомкою. Викладаю у фотошколі.

Якщо йде мова про весільну фотографію, то ціна коливається від 8000 до 12 000 грн, в залежності від того, що на виході отримує замовник. Решта фотосесій орієнтовно по 2000 – 2500 грн, за 2 - 3 години роботи.

Якщо виконувати командну роботу весільної фото та відео зйомки, з використанням квадрокоптера, та монтажем відео відразу на весіллі, то ціна складає 27 000 грн.

Виїзджаємо і в інші області.

Звичайно робимо фотобуки, при потребі друкуємо на весіллі фотографії. Монтуємо та показуємо відео відразу на весіллі.

Маємо можливість сприяти у встановленні фотозони,та декору.

Я спілкуюся з людьми, і цікавлюся ними, тому на фотосесії вони є моїми друзями, а друзі поводяться невимушено. Для мене гарні фото – це живі фото.

Тел: 0677911393 

[email protected]

Фотограф Ярослав Жук

Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-61 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-62 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-63 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-64 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-65 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-66 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-67 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-68 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-69 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-70 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-71 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-72 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-73 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-74 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-75 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-76 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-77 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-78 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-79 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-80 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-81 Все, про послуги фотографів у Львові: ціни та локації, фото-82
  • жанр фотозйомок- Весілля 
  • мобільність - Можу поїхати в студію, в місто, за місто, за кордон
  • мінімальна вартість зйомки - Ціна формується від кількості замовленних послуг
  • додаткові послуги- Виготовлення фотокниг 

Так, як основна частина моїх зйомок це весілля тому порада щодо них. В день весілля спробуйте всі організаційні питання перекласти на когось іншого це дозволить вам розслабитись та бути самим собою. Не звертайте увагу на дрібні неприємності, кайфуйте моментом та посміхайтесь це зробить ваші фото живими тасповнені емоцій.

Контактні дані: (тел., сайт, соцмережі): +380961714978

http://hdstudio.net.ua/

https://www.facebook.com/yar.zhuk

https://www.instagram.com/yar_zhuk/ 

фотографи львова фотографія фото фотографи спецпроект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі