• Головна
  • Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна
Новини компаній
17:53, 29 березня 2018 р.

Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна

Новини компаній

28 березня в провідних транспортних і залізничних вишах України відбувся перший етап благодійного проекту «Залізничник 2018», в тому числі, у Львівському коледжі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національному університеті «Львівська політехніка».

Ініціатором конкурсу є благодійний Фонд Бориса Колеснікова. Організація проводить його втретє для студентів профільних навчальних закладів України з метою підтримати талановиту молодь і показати їй провідні галузеві виставки світу.

«Залізничник 2018» стартував 15 лютого. У ньому зареєструвалися 950 студентів з 22 вищих навчальних закладів країни. На першому етапі конкурсанти проходили комплексне тестування з точних наук, історії та теорії залізничної галузі.

Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна, фото-1

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков відвідав Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Він привітав студентів зі стартом освітнього проекту, обговорив з ними стан та перспективи розвитку вітчизняної залізничної галузі України. Борис Колесніков висловив упевненість в тому, що молоді українські фахівці-транспортники з їх рівнем підготовки і знаннями в майбутньому обов'язково займуть топові посади на провідних українських профільних підприємствах.

«Ми повинні зробити усе можливе, щоб розумна і кмітлива молодь не покидала нашу країну. З цією метою Фонд реалізує «Залізничник» - його переможці відвідують престижний транспортний форум InnoTrans в Берліні. Важливо, щоб студенти могли бачити сучасне обладнання для залізниць, швидкісні потяги, тепловози, електровози, вагони не в інтернеті і журналах, а наживо. На подібних виставках вони відчувають себе частиною великого транспортного світу. У планах Фонду - організувати поїздки українських студентів на європейські заводи з виробництва рухомого складу та інфраструктури для залізничного транспорту, які належать світовим концернам», - підкреслив Борис Колесніков.

Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна, фото-2

Студенти-залізничники, які успішно впоралися із завданнями першого етапу, пройдуть у фінал. 16 травня фіналісти презентують членам журі конкурсу власні розробки і стратегії розвитку вітчизняної залізничної галузі. 17 травня організатори оголосять імена тридцяти переможців «Залізничника». Ними стануть талановиті конкурсанти, які блискуче захистили свої проекти і довели їх перспективність. Вони будуть нагороджені сертифікатами на поїздку на профільну виставку до Німеччини, де ознайомляться з інноваціями світової транспортної галузі, новинками, стендами провідних гравців ринку.

Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна, фото-3

«Щоб виграти у «Залізничнику», треба любити те, чим ти займаєшся і вважаєш справою всього свого життя. Я живу своєю професією, поїздами, вагонами, новинками. Саме тому я вже ставала переможницею проекту Фонду в 2016 році і їздила до Берліна. Прийшла на конкурс і цього разу, знову перевірю свої сили і знання, хочу виграти і відправитися до Німеччини, отримати масу емоцій і досвід, який мені обов'язково знадобиться в майбутньому», - зазначила конкурсантка Інна Бондаренко.

Нагадаємо, 15 березня благодійний Фонд відкрив проект «Програміст 2018» для студентів IT-спеціальностей з поїздкою переможців на профільний форум до Японії. Реєстрація в конкурсі відкрита до 1 травня на сайті організації.

Львівські студенти залізничних вишів борються за поїздку до Берліна, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...