
10:02, 29 січня 2018 р.
У Гельсінкі відмовляться від 40 трамваїв, які могли би підійти для Львова
Адміністрація міського транспорту Гельсінкі (HKL) і компанія Bombardier Transportation домовились про виведення з експлуатації до кінця 2018 року 40 трамваїв моделі Variotram у столиці Фінляндії.
Причиною рішення стало те, що профілі коліс трамвайних вагонів не підійшли для роботи на місцевій мережі трамваїв з метровою шириною колії, - пише ЦТС із посиланням на Мetro Report.
Трамваї Variotram поставляв у Гельсінкі з 1998 до 2003 року німецько-шведсько-швейцарський концерн Adtranz, а пізніше - Bombardier Transportation.

У ході використання транспорту, виявили, що вагони моделі Variotram неможливо повністю поєднати з трамвайною мережею Гельсінкі, попри контракт, укладений між установами на 35 років.
Відтак, сторони домовилися знайти місто, під інфраструктуру якого підійдуть ці трамваї, оскільки їх можна експлуатувати ще багато років. З цією метою два трамваї відправили у липні 2017 року на тестування в Німеччину.
Слід зазначити, що в Україні також є міста, де використовують колію стандарту 1000 мм — це Львів, Вінниця і Житомир, а також на території АР Крим, яку анексувала РФ.
Нагадаємо, раніше у Львові зареєстрували петицію з вимогою відмовитися від маршруток.
Читайте також:
Роксана Тимків — про письменство, львівську Гільдію літераторів та найбільші провали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити на Львівщині: найкращі готелі та комплекси для ідеальної відпустки
Партнерський спецпроєкт
17:00
Вчора
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:21, 12 серпня
118
00:32, 14 серпня
73
09:31, Вчора
16:27, 19 серпня