
10:27, 19 вересня 2012 р.
«Мовне» подання Львівської міськради зареєстрували в секретаріаті Конституційного суду
До Конституційного Суду України надійшло звернення Львівської міськради щодо офіційного тлумачення абз. 2, 6, 8 частини 1, статті 1, частини 3, 7, статті 7, пункту 15 перехідних положень закону "Про основи державної мовної політики" у взаємозв'язку з положеннями ст. 2, 5, 7, 10, 24, 140 Конституції України.
Згідно з регламентом, звернення передано на вивчення в секретаріат суду, пише Інтерфакс-Україна.
Нагадаємо, 8 серпня президент України Віктор Янукович підписав закон "Про основи державної мовної політики", зобов'язавши Кабінет Міністрів забезпечити комплекс заходів щодо реалізації його положень і внести зміни в ряд інших законів України.
А 30 серпня, під час засідання позачергової сесії Львівської міської ради, яке скликав міський голова Львова Андрій Садовий, у зв’язку з «мовним» законом, було ухвалено Подання до Конституційного суду України у зв’язку з прийняттям ЗУ «Про засади державної мовної політики». За проект подання проголосувало 75 депутатів.
«В липні, коли ми проводили спільне засідання обласної та міської рад, було багато емоційних виступів. Я говорив не багато, але я тоді сказав, що ми, якщо закон буде підписаний, підготуємо конституційне подання. Ви знаєте скільки сьогодні зареєстровано в Конституційному суді варіантів цього подання? Бо ми ж чули, що і депутати Верховної Ради і інших рад хотіли його подавати. Але жодного не зареєстровано. Місяць часу більшість юридичного управління міської ради працювало над цим документом і підготували його якісно. За що їм велика подяка. Сьогодні ми це подання проголосували одностайно», - сказав у серпні міський голова Львова Андрій Садовий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
07:49, 10 червня
17:40, 3 червня
13:40, 9 червня
live comments feed...
Коментарі