
16:56, 3 грудня 2017 р.
Мешканець Городка обікрав автомобіль поблизу Львова
Днями правоохоронці Львівщини викрили зловмисника, який пограбував автомобіль.
На парковці у с. Зимна Вода крадій поцупив з припаркованої “Шкоди” мобільний телефон та особисті речі водія, - інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області.
Про крадіжку у поліцію повідомив потерпілий, мешканець с. Оброшино на Пустомитівщині.
Правоохоронці встановили особу зловмисника, яким виявився 28-річний мешканець міста Городок. Речові докази поліцейські у нього вилучили.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження (ч.1 ст.185 ККУ). Крадію загрожує до трьох років ув’язнення.
Нагадаємо, поліція розшукує волинянина, який востаннє виходив на зв’язок у Львові.
Читайте також:
У Львові патрульні підстрелили агресивного собаку, щоб врятувати людей. Відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
11:00
Оголошення
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
