ЛОДА не профінансувала жодного з природоохоронних заходів

«На календарі - кінець серпня, а рівень фінансування обласних програм становить  усього 11 відсотків». Про це повідомила на прес-конференції голова комісії екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Ірина Сех. За її словами, не профінансовано жоден із природоохоронних заходів з обласного екологічного фонду, на який цьогоріч депутати обласної ради передбачили 28 мільйонів гривень.

«Серед таких заходів – будівництво та реконструкція водопровідних та каналізаційних систем, на які передбачено 14 млн грн., – зазначила Ірина Сех, – зокрема, у Жовкві, Кам’янці-Бузькій, Підбужі, Дрогобичі, Великих Мостах та інших містах. Коли ж будуть будувати каналізації? Коли вдарять морози і ті гроші просто «закопають»? Так само не профінансовано будівництво та реконструкцію полігонів твердих побутових відходів у районах, на що передбачено 5 мільйонів, заходи з попередження та ліквідації екологічних аварійних ситуацій – понад 2 мільйони. Жодної копійки як субвенції в місцеві бюджети не надійшло».

Ірина Сех зазначила, що обласна державна адміністрація та її керівництво продемонстрували неспроможність забезпечити виконання обласних програм і програми соціально-економічного розвитку, неспроможність організувати роботу управлінь.

«Сподіваємося, що депутати від Львівщини матимуть серйозне представництво у Верховній Раді України, де ініціюватимуть серед першочергових законопроект про розпуск облдержадміністрацій та запровадження виконавчих комітетів обласних рад. Ми фактично вже почали цю роботу. Саме депутати обласної ради у співпраці з місцевими радами стали ініціаторами і розробниками десятків обласних програм, зокрема, підтримки сільської культури, ремонтів Народних домів, мікропроектів місцевого розвитку та багатьох інших», – наголосила депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі