Прокуратура Львівщини притягнула до відповідальності 79 податківців

У ході перевірок органи прокуратури Львівської області виявили суттєві порушення законодавства працівниками податкових органів при  виконанні своїх завдань.

Зокрема, останні нерідко порушують законність під час перевірок суб’єктів господарювання, у тому числі з питань адміністрування ПДВ, реєстрації матеріалів за їх наслідками, при списанні податкового боргу, реєстрації та знятті з обліку платників податків.

Крім цього, встановлено факти, коли працівники ДПС у Львівській області не проводили належної ефективної роботи щодо стягнення податкового боргу, у зв’язку з чим органами прокуратури вжили заходів представницького характеру.

Так, у провадженні судів Львівської області на даний час перебуває 22 справи за позовами прокурорів питань адміністрування та відшкодування ПДВ на суму понад 2 млн 750 тис. грн.

Водночас, на захист інтересів держави прокуратурою області здійснено вступ у 17 справ стосовно стягнення ПДВ на загальну суму 170 млн грн.

На даний час суди постановили 12 рішень про стягнення із  суб’єктів господарювання понад 102 млн грн податкових зобов’язань до державного бюджету. Крім цього, задоволено 15 позовів вказаної категорії на загальну суму 18 млн грн.

З огляду на виявлені порушення законодавства та факти, що свідчать про неналежне виконання повноважень працівниками державної податкової служби, органи прокуратури Львівської області внесли 75 подань, у тому числі 3 – на адресу ДПС у Львівській області. За наслідками розгляду документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 79 податківців.

Перевірки тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі