Створено списки інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку

14 серпня заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький провів засідання Комісії із визначення предмету закупівлі та розподілу придбаного житла для інвалідів війни.

Під час засідання  розглянуто і затверджено Положення про Комісію та  узагальнено списки інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку у виконкомах міських, сільських та селищних рад.

Розподіл та надання квартир інвалідам війни, які перебувають у черзі на отримання житла, здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства.

Довідка:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 503 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни” визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою „Забезпечення житлом інвалідів війни”.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 2 серпня 2012 року № 497/0/5-12 утворено Комісію із визначення предмету закупівлі та розподілу придбаного житла для інвалідів війни.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі