Протягом січня-липня цього року 2593 мешканці Львова не заплатили за житлово-комунальні послуги

Ще 9% боржників потребують допомоги: оформлення субсидій, матеріальної допомоги, укладення угод на розтермінування заборгованості тощо. Натомість 2997 боржників (68%) підлягають примусовому впливу з боку виконавчої служби. З них для 1682 боржників судом постановлено погасити борги у примусовому порядку. Відтак, протягом березня-липня органами державної  виконавчої служби проводиться стягнення боргів із 460 мешканців, на майно 624 мешканців накладено арешти (з них 19 – на авто), для 69 винесено постанови про заборону виїзду за кордон, для 4 прийнято рішення про продаж квартири з аукціону.

У той же час є мешканці, які взагалі не платять за житлово-комунальні послуги: протягом січня-липня 2012 року таких мешканців назбиралося 2593 мешканців. Про це розповіли в управлінні економіки ЛМР.

«У кожному районі міста, відповідно до розробленого алгоритму роботи з боржниками, ведеться роз’яснювальна робота щодо можливості отримання мешканцями субсидій, розтермінування боргу, отримання матеріальних допомог, працевлаштування в ЛКП. Також їх попереджають про можливі наслідки несплати боргів. Робота проводиться спільно з виконавчою службою, яка у судовому порядку вживає примусових заходів щодо стягнення заборгованості», - зазначила начальник відділу аналізу та стратегічного планування, заступник начальника управління економіки ЛМР Христина Пак.

Нагадаємо, у районах міста з березня 2012 року тривають заходи відповідно до алгоритму роботи з боржниками. Протягом березня-липня вдалося особисто поспілкуватися більше, ніж із 88% боржників.

Довідка

За результатами проведеного моніторингу управлінням економіки ЛМР,  станом на 1 серпня 2012 року у Львові налічувалося 4589 боржників із сумою заборгованості понад 3 тис. грн. За районами, кількість боржників із сумою боргу понад 3 тис. грн. становить: Сихівський – 1225, Шевченківський – 1044, Франківський – 858, Залізничний – 779, Личаківський – 481, Галицький – 195.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі