«За останні роки місто суттєво збільшило розмір доплат до пенсії ветеранам-воїнам УПА», - О. Павлюк

«Соціальний захист – сфера об’ємна і складна, оскільки працює здебільшого з малозабезпеченими та потребуючими людьми. А таких через складну економічну ситуацію в країні є немало. Відтак, 5,5 років тому у Львові почали впроваджувати системні зміни у цій сфері, щоб якісно надавати львів’янам соціальні послуги у максимально комфортних для них умовах.

Соціальні гарантії, які зараз забезпечує міська влада ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА та вдовам політв’язнів, є унікальними на теренах нашої держави. І ми, як міська влада, й надалі працюватимемо над забезпеченням і впровадженням соціально-напрямленої політики до львів’ян», - розповідає начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольгою Павлюк.

У 2008 році на ці соціальні допомоги з міського бюджету було виділено понад 3 млн грн. Доплати отримували 670 львів’ян-ветеранів.

У 2009 році суму доплат збільшили і станом на сьогодні вона становить 500 грн. Загальна річна сума доплат у 2009 році становила понад 3,5 млн. грн. Тоді її отримували 627 ветеранів.

У 2010 році на доплати виділили 3,2 млн грн для 544 ветеранів, а у 2011 році – 2,9 млн грн для 520 ветеранів, які мешкають у Львові.

Нагадаємо, виплати ветеранам проводяться відповідно до рішення виконкому №1444 від 29.12.2008 року «Про затвердження положення про щомісячну доплату до пенсії ветеранам УПА».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі