Районні ради Львівщини вимагають модернізувати технічну базу місцевих ЗМІ

Йдеться зокрема про модернізацію матеріально-технічної бази редакцій районних та міських газет, телерадіоорганізацій області, придбання необхідних технічних засобів. Таке рішення ухвалене 10 серпня на засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» під головуванням Олега Панькевича.

Як зазначив на засіданні в.о. керівника справ обласної ради Андрій Бондаренко, на виконання програми передбачено 700 тисяч грн. «У наші плани входило до Дня Незалежності придбати обладнання для районних ЗМІ, як це передбачено програмою. Ми маємо заявки від ЗМІ щодо потреби в певній техніці, є графік проведення тендерних процедур. Але, на жаль, адміністрація не виконує графіку, нема розпорядження голови ЛОДА про внесення змін до обласного бюджету. Є надія, що програму буде розблоковано, але, на жаль, до 24 серпня ми вже не встигнемо придбати техніку для районних мас-медіа», – зазначив Андрій Бондаренко. 

Нагадаємо, що програма передбачає два етапи. Перший – це придбання необхідних технічних засобів для модернізації матеріально-технічної бази редакцій районних та міських газет, телерадіоорганізацій області. А другий – проведення обласного конкурсу «Четверта влада» за категоріями:

І категорія – найкраща районна газета;

ІI категорія – найкраща міська газета;

ІІІ категорія – найкраща районна (міська) телерадіоорганізація області;

ІV категорія – найбільш резонансний, соціально важливий цикл публікацій (програм) у районних засобах масової інформації з питань діяльності місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад.

Редакціям газет (телерадіоорганізацій), які зайняли призові місця в Конкурсі, вручають відповідні дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, які підписує голова обласної ради, а також будуть виділені кошти в таких обсягах:

у першій категорії: за перше місце – 40 тис. грн.; за друге місце – 35 тис. грн.; за третє місце – 25 тис. грн.;

у другій категорії: за перше місце – 30 тис. грн.; за друге місце – 20 тис. грн.; за третє місце – 15 тис. грн.;

у третій категорії: за перше місце – 20 тис. грн.; за друге місце – 15 тис. грн.; за третє місце – 10 тис. грн.;

у четвертій категорії: за перше місце – 40 тис. грн.; за друге місце – 30 тис. грн.; за третє місце – 20 тис. грн.

Дипломи переможцям Конкурсу вручають голова Львівської обласної ради та голова Львівської обласної державної адміністрації під час відзначення Дня місцевого самоврядування – 7 грудня 2012 року.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі