До 100-ліття Пласту по всій Україні пройдуть літні табори

Загалом відбудеться 26 таборів у 5 областях України: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій, а також один табір відбудеться на території Польщі.

Табори відбуваються для трьох вікових груп: наймолодших пластунів з 6 років, пластунів віком 12-17 років (найчисельніша група), а також є табори для осіб від 18 років.

«На цих таборах діти мають змогу навчитись не лише традиційних скаутських речей, як розкладання наметів, приготування їжі на вогні, але й інших цікавих речей. Адже кожен табір має свою спеціалізацію, зокрема, цього року пройдуть водний, велосипедний, екологічний, мистецький, спортивний, альпіністичний та інші табори», - каже Надія Митник, відповідальна за всеукраїнські пластові табори.

Як кажуть організатор, програму всіх таборів забезпечуватимуть пластуни віком від 18 років, які є досвідченими інструкторами з тих чи інших занять, а працюватимуть всі вони на волонтерській основі.

«Всі ці табори відбуватися в рамках святкування 100-ліття Пласту та завершаться 18 серпня, коли учасники цих таборів приїдуть до Львова на другий етап святкувань -  загальну пластову зустріч, яка триватиме до 24 серпня, та буде завершальним етапом святкування цього пластового ювілею», - каже Роман Кучкуда, відповідальний за програму другого етапу святкування.

Загалом у Львові очікується близько 2 тисяч пластунів, не лише з України, але й інших країн, де є пластуни, зокрема США, Канади, Австралії, Великобританії. Впродовж тижня для них підготовлена насичена програма.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі