За останні 2 тижні звільнено 2 водіїв електротранспорту за продаж фальшивих квитків

  Також усі звернення мешканців про випадки продажу фальшивих квитків аналізуються та вживаються відповідні заходи. Як уточнила Світлана Маркова, заступник директора з економічних питань ЛКП «Львівелектротранс», за останні 2 тижні за продаж фальшивих квитків звільнено одного водія трамваю та одного водія тролейбуса.

«Щоб зарадити появі фальшивих проїзних квитків серед пасажирів, ми вже не перший раз змінюємо дизайн, підсилюємо ступінь захисту, але підробки не перестають з’являтись серед пасажирів, тому електротранспортники покладають надію на розуміння з боку пасажирів. Саме вони можуть допомогти вийти на слід розповсюджувачів фальшивих проїзних документів, позаяк, можуть вказати на точки, у яких їх придбавали фальшиві квитки. Далі справа буде за правоохоронними органами», - розповідає Світлана Маркова.

Підроблені талони від справжніх легко відрізнити за голографічною стрічкою – вона має переливатися різними кольорами на світлі й містити чіткі написи: «Україна» або «Захист контролю» чи обидва одночасно. Нові квитки з голографічними стрічками діють з 12 червня.

«Крім різних ступенів захисту, які ми використовували раніше, цього разу ми нанесли на квиток захист у вигляді голографічної стрічки. Це зроблено спеціально для того, щоб наш пасажир міг одразу відрізнити фальшивий талон від справжнього. Також використовується інший папір – без відбілювання. Тому справжній квиток від фальшивого відрізнити легко.

Насправді ми вдячні тим мешканцям, які звертаються і в управління транспорту, і в комунальне підприємство, та інформують про такі випадки. Нам важливо, аби мешканці фіксували номер вагона, номер маршруту, годину, коли було продано такий квиток, і тоді ми зможемо ідентифікувати водія, який порушив трудову та фінансову дисципліну. Усі водії попереджені, що порушення дисципліни, особливо, що стосується продажу фальшивих квитків, - це звільнення з роботи», - розповіла заступник директора з економічних питань ЛКП «Львівелектротранс» Світлана Маркова.

Підроблені талони найчастіше виготовляють на кольоровому принтері. Від справжніх вони відрізняється малюнком, кольором, голографічна стрічка є сірого, тьмяного кольору і жодного слова там прочитати не можливо.

«Управління транспорту та зв’язку звертається до мешканців з проханням інформувати про усі випадки продажу фальшивих квитків. Винні повинні бути покарані. Є чітка система контролю за квитками, проводяться зустрічі з водіями трамвайних та тролейбусних депо, до роботи також залучені волонтери», - розповів начальник управління транспорту та зв’язку Микола Жук.

«Ми з друзями вже майже два тижні працюємо волонтерами. За цей час самі зафіксували один випадок, коли водій трамваю продав фальшивий квиток. Це було приблизно тиждень тому. Одразу звернулись у «Львівелектротранс», склали акт, віддали фальшивий квиток», - розповів волонтер управління транспорту та зв’язку Юрій Фролов.

Довідка

Контактний номер ЛКП «Львівелектротранс»: (0322) 38-68-50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі