Прокуратура Львівщини притягнула до відповідальності депутатів ЛМР

Чиновники Львівської міськради порушують вимоги Житлового кодексу України та права мешканців гуртожитків і будинків, переданих у комунальну власність, які свого часу належали господарським товариствам. Про це повідомляють у прокуратурі міста Львова, згідно з результатами перевірки .

Так, згідно з Законом України «Про  забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», за розподілом та утриманням вказаного житла здійснюється громадський контроль відповідною наглядовою радою. Остання формується за принципом рівного представництва від виконавчого органу місцевого самоврядування, громадських організацій, представників мешканців гуртожитків та підприємств, у власності, управлінні чи користуванні яких перебувають відповідні гуртожитки.

Попри ці законні вимоги, за рішенням ЛМР до складу вказаної наглядової ради увійшло, зокрема, 17 посадовців та 2 депутати Львівської міської ради, чиновники ЛОДА, регіонального відділення Фонду держмайна України та 2 представники громадських організацій та профспілок.

Відтак, таке рішення призвело до позбавлення громадськості законного права участі у розгляді питань розподілу майна, використання житла у цих гуртожитках.

З огляду на вказане, прокуратура міста Львова внесла подання з вимогами усунути вказані порушення і притягнути до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб ЛМР та її виконавчого комітету.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі