Львівський міський центр соціальних служб продовжує видавати посвідчення багатодітним сім’ям

«Працівники відділів соціальної роботи ЛМЦСССДМ продовжують видавати посвідчення багатодітним сім’ям, а також продовжувати їх термін дії. Уже багато львів’ян з числа багатодітних скористалися можливістю отримати належні їм пільги, оформивши посвідчення. Станом на 1 липня 2012 року видано 3395 посвідчень батьків та 6783 посвідчення дітей з багатодітних сімей. Багатодітним сім’ям, які ще не здали необхідні документи для отримання посвідчень, пропонуємо звернутися у наші відділи соціальної роботи, які знаходяться у приміщеннях районних адміністрацій Львова», - розповідає заступник директора ЛМЦСССДМ Олександра Барицька.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №319 затверджено новий зразок посвідчення батьків багатодітної сім’ї та новий зразок посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, а також внесено зміни до порядку виготовлення і видачі посвідчень.

Для отримання посвідчень багатодітній сім’ї треба подати до відділів соціальної роботи у районних адміністраціях такі документи:

  • заяву батька або матері про видачу посвідчень;
  • копії свідоцтв про народження дітей;
  • копію свідоцтв про шлюб (крім батька або матері, які виховують дітей самостійно);
  • копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
  • довідку про склад сім’ї (форма №3);
  • фотокартки (батьків та дітей) розміром 30х40 мм;
  • довідку із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років у разі, коли вони навчаються за денною формою навчання);
  • довідку про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення не видавалися (у разі реєстрації батьків за різною адресою).

Для продовження строку дії посвідчень до відділів соціальної роботи у районних адміністраціях подаються довідка про склад сім’ї (форма №3, копії свідоцтв про народження дітей та /або довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років у разі, коли вони навчаються за денною формою навчання).

Довідка

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,вул. Менделеєва, 8, тел.(факс): (0322) 44-47-16; e-mail: [email protected]. Контакти:Олександра Василівна Барицька, 244-47-16.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі