
20:19, 5 серпня 2017 р.
Як у Львові найсильніших атлетів визначали: фоторепортаж

5 серпня у центрі міста, понад 30 атлетів змагалися за звання Найсильнішої Людини Львова, переможців у Етапі Кубку України та Етапі Аматорської Ліги Стронгмену.
Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.
Українські богатирі тягали залізо, кантували гігантську покришку, перекидали об’єкти, вагою у 300 кілограмів — усього понад 10 заліків.
За словами організаторів, щороку кількість охочих проявити свою силу зростає, разом із охочими подивитись на силу атлетів, яких цьогоріч зібралось більше десяти тисяч.
Фото: Назарій Юськів/032.ua.
Більше новин із життя Львова читайте ТУТ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
11:00
Оголошення