На Львівщині на нові робочі місця отримали 786 людей

 Згідно із даними головного управління статистики у Львівській області рівень безробіття на фіксованому ринку праці станом на 1 липня 2012 року становив 1,6% (21 місце в Україні), у порівнянні із відповідним періодом минулого року - 1,9%. Він також додав, що значним є безробіття серед молоді до 35 років, що складає 51 %, серед жінок – 52 % та серед сільського населення – 41 %.  

 Про це повідомив директор обласного Центру зайнятості Василь Барилюк, доповідаючи на апаратній нараді під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації про основні тенденції на ринку праці та перебіг виконання Програми зайнятості населення Львівської області на 2012-2014 роки у І півріччі 2012 року. 

За словами директора обласного Центру зайнятості, для покращення ситуації із безробіттям значна робота була проведена для реалізації активних програм сприяння зайнятості населення, зокрема надано 14,6 млн.грн. дотацій працедавцям на створення додаткових робочих місць для працевлаштування 786 безробітних (на 2012 рік передбачено 38,1 млн.грн. для 1645 осіб). Першим робочим місцем з наданням цих дотацій забезпечено 47 молодих осіб, які отримали середню освіту, на що з Державного бюджету було використано 111,8 тис. грн. (на 2012 рік передбачено 845,5 тис. для 100 осіб). Окрім цього здійснено одноразову виплату допомоги з безробіття 268 особам для започаткування власної справи (витрачено 2,3 млн.грн, на що у 2012 році передбачено 4,1 млн.грн. для 333 осіб). Він запевнив присутніх на нараді, що перевага у наданні цієї допомоги надається мешканцям сільської місцевості, котрі займатимуться перспективними видами діяльності, у тому числі орієнтованими на відродження села й розвитку агробізнесу та біотехнологій, зокрема реалізацію бізнес-планів, розроблених структурними підрозділами Львівської ОДА. 

Не менш важливим акцентом у роботі з працедавцями, на думку Василя Барилюка є організація оплачуваних громадських робіт, що забезпечує їх тимчасово робочою силою й пом’якшує соціальну напругу на ринку праці, мотивує громадян до відновлення трудових навичок, а також частково покращує їх матеріальне становище. До цих робіт упродовж І півріччя п.р. було залучено 7,8 тис.осіб, на організацію яких усього витрачено 7,1 млн. грн. (на 2012 рік з Фонду передбачено 11,1 млн.грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі