У Львові відбудеться безкоштовний семінар для бухгалтерів

Вперше у Львові Аудиторська палата України організовує безкоштовний семінар для бухгалтерів, директорів, аудиторів та підприємців міста. Такий семінар Аудиторська палата організовує на теренах України вперше. 13 липня у Ратуші (велика сесійна зала, каб. 202). Початок о 14:00 год., реєстрація учасників – з 13.30 год.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Семінар присвячений тематиці нововведень у податковому законодавстві та буде проведений з нагоди Дня бухгалтера. Семінар проводитимуть сертифіковані аудитори, кваліфіковані лектори з багаторічним досвідом Наталія Головата та Олена Висоцька. Від проведення семінаруорганізатори очікують налагодження майбутньої співпраці між бухгалтерами та аудиторами. Всі учасники можуть підготувати проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі роботи, щоб спільно розглянути їх під час семінару.

Семінар відбудеться 13 липня у приміщенні Ратуші (велика сесійна зала, каб. 202). Початок о 14:00 год., реєстрація учасників – з 13.30 год. Тривалість семінару – 2 години.

«Думка провести семінар зародилася досить давно, але ми не знали, як її реалізувати. Є дуже велика кількість бухгалтерів, які не користуються послугами аудиторів. Аудитори є висококваліфікованими та сертифікованими працівниками. Всі вони проходять перепідготовку та перекваліфікацію в Аудиторській палаті України. Відтак, вони ніколи не відстають від новацій, що відбуваються в фінансовому, податковому та міжнародному обліку.

Враховуючи, що немає досить прямого контакту між підприємцями, бухгалтерами та аудиторами, ми зініціювали спільний такий семінар. Віримо, що це розширить спілкування між аудиторами та керівниками підприємств, головними бухгалтерами, бухгалтерами, започаткує новий рівень спілкування між ними», - розповідає уповноважений Аудиторської палати України у м. Львові Наталія Головата.

У Львові більше 130 аудиторів. За цим показником Львів посідає четверте місце в Україні. Як зазначає Наталія Головата, дуже багато аудиторів працюють поодинці. Враховуючи, що в них велика завантаженість основної роботи, вони не вміють правильно подати свого продукту. Аудиторська палата України виступила з пропозицією об’єднання між бухгалтерами та аудиторами.

Нагадаємо, з нагоди дня бухгалтера в Аудиторська палата України за підтримки Львівської міської ради та  ЛОО ВГО «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у Львівській області, з нагоди дня бухгалтера в Україні 13 липня 2012 року проводить безкоштовний семінар на тему: «Новації податкового законодавства». Організатори запрошують на семінар бухгалтерів, директорів, аудиторів та підприємців Львівського регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі