Сьогодні у Львові стартує найбільша в Україні конференція зі статичної фізики

Сьогодні у Львові стартує найбільша в Україні конференція зі статичної фізики. Науковці з Німеччини, Росії, Польщі, Австралії, Франції, Великобританії, США, Мексики, Словенії, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Канади, Угорщини, Ірану, Кувейту, Латвії, Малайзії, Словаччини, Узбекистану та України зібралися у Львові на четверту конференцію «Статистична фізика: сучасні напрями та застосування». Вона триватиме від сьогодні і до 6 липня. Початок конференції о 14.00 год в актовому залі ЛНУ ім. І. Франка.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Понад 200 провідних науковців-фізиків світу обговорюватимуть у Львові такі теми: колоїди та теорія м’якої речовини; флуктуації та колективні явища; стохастичні процеси та нерівноважні явища; квантові багаточастинкові системи; екзотичні задачі статистичної фізики. Під час проведення конференції планується 14 запрошених доповідей (по 40 хв. кожна), понад тридцять усних повідомлень (по 20 хв.), а також дві стендові сесії із загальним числом понад 130 стендів.

Організаторами конференції є Інститут фізики конденсованих систем НАН України, Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська Політехніка». Конференція присвячена до 140-річчя від дня народження Мар’яна Смолуховського, наукова робота якого була тісно пов’язана з Львівським університетом, де він працював з 1899 р. та очолював кафедру теоретичної фізики у 1903-1913 роках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі