• Головна
  • У Львові чоловік вирощував коноплю в орендованій квартирі (ФОТО)
13:30, 21 липня 2016 р.

У Львові чоловік вирощував коноплю в орендованій квартирі (ФОТО)

Для вирощування коноплі чоловік облаштував у квартирі справжню теплицю.

Про це 032.ua розповіли у  прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області. 

Підпільну міні-нарколабораторію працівники Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності виявили в одному із помешкань на території Шевченківського району міста.

У Львові чоловік вирощував коноплю в орендованій квартирі (ФОТО), фото-1

Правоохоронці з’ясували, що незаконним вирощуванням коноплі займався 42-річний львів’янин. 

Під час обшуку в помешканні чоловіка, правоохоронці вилучили рослини коноплі, пристосоване обладнання для догляду за рослинами, готовий продукт «марихуану» та пристрої для її вживання. Усе вилучене обладнання та речовини скеровані на експертизу.

У Львові чоловік вирощував коноплю в орендованій квартирі (ФОТО), фото-2

Наразі вирішується питання про кваліфікацію кримінального правопорушення згідно норм Кримінального кодексу України.

Читайте також на нашому сайті: у під'їзді одного з будинків Львова правоохоронці викрили чоловіка, який виготовляв наркотики.

У Львові чоловік вирощував коноплю в орендованій квартирі (ФОТО), фото-3

 Джерело фото: ГУ Нацполіції у Львівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032_ua #наркотики #конопля #новини #кримінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення